reklam
reklam
reklam
Haber
16 Temmuz 2019 - Salı 12:55
 
Nihat Abiş, 4 İlçeden Sorumlu Koordinatör Olacak!
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, kulislere göre 12 ilçeyi üç kısımda ayırarak üç koordinatör görevlendirecek. Kulislere göre Nihat Abiş’in Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve Kartepe’den sorumlu koordinatör olması bekleniyor.
GÜNDEM Haberi
Nihat Abiş, 4 İlçeden Sorumlu Koordinatör Olacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi içerisinde Tahir Büyükakın rüzgarı esiyor. Kendi çalışma arkadaşlarını belirlemesi ve ekibini kurması beklenen Büyükakın, dikkat çeken bir hamle gerçekleştirdi.

 

KOCAELİ’Yİ ÜÇE BÖLDÜ, ÜÇ KOORDİNATÖR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın farklı bir yönetim tarzı var. Büyükakın, kendi projelerine yoğunlaşırken ilçelerde çalışmaları denetleyecek ve büyükşehir ile koordinesini sağlayacak. Üç isimi belediyelerden sorumlu olarak görevlendirme kararı aldı.

 

KOCAELİ’ ÜÇ KISIMA AYRILDI

Kulislere göre; Belediye Başkanı Büyükakın, Kocaeli’yi üç kısma böldü. Birinci kısım Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve Kartepe, ikinci kısım; İzmit,  Körfez, Kandıra ve Derince, Üçüncü kısım ise Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası olarak belirlendi.

 

NİHAT ABİŞ 4 İLÇEDEN SORUMLU OLACAK

Gölcük Belediyesi’nde koordinatör olarak güzel çalışmalara imza atan Nihat Abiş’in önümüzde ki günlerde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde görev alması bekleniyor. Yeni belirlenen planlamaya göre Nihat Abiş’in Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve Kartepe’den sorumlu koordinatör olması bekleniyor.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nihat, Abiş,, 4, İlçeden, Sorumlu, Koordinatör, Olacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı