reklam
reklam
Haber
14 Ocak 2019 - Pazartesi 14:17
 
Muzaffer Bıyıktan ilk Açıklama Halkın Menfaati Olan Herşeyin Arkasındayız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merakla beklenen 2019 yerel seçimler için AK Parti Kocaeli ilçe belediye adaylarını resmen açıklamıştı. AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy'un öncülüğünde düzenlenen programla 12 ilçe belediye başkan adayı ve büyükşehir belediye başkan adayı bugün Sekapark Otelde bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Muzaffer Bıyıktan ilk Açıklama Halkın Menfaati Olan Herşeyin Arkasındayız

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy'un öncülüğünde düzenlenen programla 12 ilçe belediye başkan adayı ve büyükşehir belediye başkan adayı bugün Sekapark Otelde bir araya geldi. AK Parti ilçe belediye başkan adayları Kocaeli TV mikrofonlarına seçim süreçleri ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Ak Parti Darıca Belediye Başkan Adayı  Muzaffer Bıyık  Kocaeli TV’ye açıklamalarda bulundu. Bıyık muhabirimizin  adaylığıyla ilgili soruları cevapladı. 

Bıyık ilk olarak “ Öncelikle Cumhurbaşkanımıza büyüklerimize teşekkür ediyoruz bizi bu göreve layık gördükleri için uzun yıllardır sahadayım sorunları sıkıntıları biliyoruz kendimize güveniyoruz. Büyüklerimizi mahcup etmemek için her zamankinden daha çok çalışarak  Darıca’da en yüksek oyu nasıl alacağımız üzerine  yoğunlaşacağız. Darıca’da çok güçlü bir teşkilat yapılanması var sahaya indiğimiz zaman vatandaşımızın gönlünü kazanacağımıza inanıyoruz. Darıca halkı benim ilçe başkanlığım sürecinde Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmıştır. İnanıyorum ki cumhurbaşkanımızıın emaneti olan şahsıma da sahip çıkacaklarına inanıyorum. Şeklinde konuştu. 

AK Parti Körfez Belediye Başkan adayı daha sonra “Seçim beyannamemizle ilgili bugün bir toplantı gerçekleştirdik. Bu konuda ciddi mutfak çalışması var. Darıca’da vatandaşı güldürecek  halkımızın menfaati olan herşeyin arkasındayız. Darıca metrekare olarak dar bir alan ciddi bir nüfusun olduğu bir yer.  Beton yığınlarından ziyade vatandaşımızın boş vakitleri geçirebilecekleri alanları inşa etmek adına istişarelerimizi yapıp vatandaşın huzuruna çıkacağız “ dedi. 


Bıyık son olarak “ Bizim insanımız hizmetin en iyisine layıktır. 15 yıldır ak kadrolarla yönetilen bir ilçe ve çok ciddi projeler gerçekleştirdi. Şükrü Beyle birlikte çok önemli çalışmalar yaptık. Darıca’da hizmetin çıtası yukarlarda. Darıca’da yaparsa Ak Parti yapar düşüncesi de oturdu.  Yapmayacağımız hiçbir şeyi vad etmeyeceğiz. Asla ve asla vatandaşımızı kandırmayacağız. Verdiğimiz tüm sözlerinde arkasında kale gibi duracağız. Vatandaşımızın yüzünü güldürecek tebessüm ettirecek çalışmaları da yapacağız. “ ifadelerine yer verdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muzaffer Bıyık, Darıca Muzaffer Bıyık, Darıca Belediye Başkan Adayı Muza
Yorumlar
Haber Yazılımı