ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
26 Şubat 2021 - Cuma 12:21
 
Mustafa Kabak görevden alındı
İzmit Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğü’nde 4 yıldır belediyede amir olarak görev yapan ve aynı zamanda Kuruçeşme Kocatepe Mahalle Muhtarı olan Mustafa Kabak, bu görevinden alınarak Gültepe şantiyesine gönderildi.
GÜNDEM Haberi
Mustafa Kabak görevden alındı

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kabak, “4 yıldır şerefimle yürüttüğüm temizlik işleri amirliği görevimden yaklaşık 10 gün önce temizlik işleri müdürü tarafından hakarete dolu sözlerle alınarak Gültepe şantiyesine sürgün edildim. Şahsıma herhangi bir tebliği yapılmadı” dedi.

İzmit  Belediyesi Temizlik İşleri Amiri ve aynı zamanda İzmit Kocatepe Mahalle Muhtarı olan Mustafa Kabak, sosyal medya hesabından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e “Yeter artık Fatma Başkan” diye seslenerek tepki gösterdi. Yıllık iznini kullanmak için dilekçe vermesine rağmen, 1 haftadır dönüş yapılmadığını belirtip kendisine MOBBİNG uygulandığını söyleyen Kabak, “İzmit Belediyesi’nde MOBBİNG uygulamalarından ben de nasibimi aldım. Hoş bir yönetim sistemi yok bu belediyede. Bana hiçbir şey söylenmeden sürgün edildim. Gerekçe belli değil. Yeni görevim tarafıma bildirilmedi” dedi. 

 4 yıldır İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Amiri olarak görev yaptığını söyleyen Mustafa Kabak paylaşımında “4 senedir şerefimle yürüttüğüm temizlik işleri amirliği görevimden yaklaşık 10 gün önce temizlik işleri müdürü tarafından hakarete dolu sözlerle alınarak Gültepe şantiyesine sürgün edildim. Yeni görevim bana tebliğ edilmedi. Bütün bu yaşanan süreçte 1 haftadır hak ettiğim 22 günlük yıllık iznimi Personel Müdürlüğü'nden dilekçe ile talep etmeme rağmen şahsıma hiçbir dönüş yapılmadığı gibi aynı zamanda MOBBİNG uygulamasına maruz kalmaktayım. İşçi dostu başkanımızı ve yönetimini vicdanı ile baş başa bırakıyorum” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mustafa, Kabak, görevden, alındı,
Yorumlar
Haber Yazılımı