reklam
reklam
Haber
24 Ekim 2020 - Cumartesi 12:50
 
Midyeci Ahmet İzmit Şubesini Açtı
Midyeci Ahmet İzmit Leyla Atakan Caddesi ile Cengiz Topel Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunan 5 katlı binada yeni şubesinin açılışını gerçekleştirdi
GÜNDEM Haberi
Midyeci Ahmet İzmit Şubesini Açtı

Midye denilince Türkiye’de ilk akla gelen mekanlardan biri Midyeci Ahmet… 8 yaşından bu yana midye işinin içinde olan İstanbul’un pek çok caddesinde midye satan, 14-15 yaşlarından itibaren midyenin mutfağına giren Ahmet Çiçek, Beşiktaş’ta açtığı Midyeci Ahmet ile ünlendi. Midyeci Ahmet 10’ncu şubesini İzmit’te açtı. 5 katlı binada 45 personel hizmet veriyor.   

 

 

MİDYE TAVA VE PİZZA

 

Toplam 45  çalışanı ile açılan  Midyeci Ahmet’in İzmit şubesinde özel olarak midye tava ve pizza lezzetlerini de bulmak mümkün. Açılış etkinliğinde pandemi kuralları dolayısıyla ikram yapılamadı. İşletme Pazartesi-Perşembe 11.00-01.00, Cuma Cumartesi 11.00-03.00 ve Pazar günü 11.00-02.00 saatlerinde arasında açık olacak.

 

“TÜM İZMİT’İ BEKLİYORUZ”

 

Çok sayıda davetlinin katılım gösterdiği açılış programında kurdele kesilmeden önce kısa bir konuşma yapan Midyeci Ahmet, “Siz çok istediniz burada olmamızı. Bizler de burada olmak istedik. En lezzetli midyelerimizle burada hizmetinizdeyiz artık. Bütün İzmit’i mekanımıza bekliyoruz. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Midyeci, Ahmet, İzmit, Şubesini, Açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı