reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
15 Haziran 2019 - Cumartesi 12:43
 
MHP’li Meclis Üyesinin Aracına Ateş Edilmiş!
İzmit Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan’a yapılan saldırıda sıcak gelişme yaşandı. Olayın çekiçle değil silahla yapıldığını ortaya çıkardı.
ASAYİŞ Haberi
MHP’li Meclis Üyesinin Aracına Ateş Edilmiş!

MHP İzmit İlçe eski Yöneticisi ve İzmit Belediye Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan, son meclis toplantısında gündem olan açıklamalara imza atmıştı. Belediyeye yönelik yaptığı eleştiriler ve uyarıları ile dikkat çeken  Kazan’ın evinin önünde bulunan aracına saldırı gerçekleştirildi.

 

SALDIRI SONRASI SICAK GELİŞME

Olayın ardından aracın ön camına çekiçle vurulduğu iddia edilmiş konu hakkında açıklama yapan İzmit Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan, “Bizi kimse yolumuzdan çeviremez. Ne Mutlu Türküm Diyene demekten asla vazgeçmeyeceğiz” ifadelerini kullanmıştı. Bugün ise sıcak gelişme yaşandı.

 

ÇEKİÇLE VURULMAMIŞ, ATEŞ EDİLMİŞ!

Emniyetin yaptığı incelemelerin ardından yaşanılan olayda bahsedildiği gibi sürünün olduğu tarafa çekiçle vurulmamış, ateş edildiği ortaya çıkartıldı. Polisin yaptığı incelemenin ardından araç içerisinde boş kovana ulaştı. MHP Kocaeli ve MHP İzmit ilçe yönetimi süreci yakından takip ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’li, Meclis, Üyesinin, Aracına, Ateş, Edilmiş!,
Yorumlar
Haber Yazılımı