reklam
reklam
Haber
06 Ağustos 2020 - Perşembe 09:29
 
MHP Kocaeli’nin İlk İlçe Kongresi Tek Liste Olmayacak!
“Başka adaylar çıksa bile tek listeye ikna edeceğiz” diyen MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün açıklamasının peşine ilk ilçe kongresi MHP Darıca’da Yücel Bektaş adaylıktan vazgeçmediğini duyurdu. Darıca kongresinde mevcut başkan Adem Emre Aygün ile Yücel Bektaş'ın seçime gitmesi bekleniyor.
GÜNDEM Haberi
MHP Kocaeli’nin İlk İlçe Kongresi Tek Liste Olmayacak!

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Ağustos ayı içerisinde gerçekleşen olan kongreler için başka adaylar çıksa bile onları tek liste için ikna edeceklerini açıkladı. Bu açıklamadan birkaç saat sonra MHP Darıca İlçe Başkan adaylığını açıklayan Yücel Bektaş, “Bahse konu olan hususlar hakkında farklı bir düşüncem olmadığının bilinmesini isterim. Darıcamızda gerçekleşecek ilçe kongresinde İlçe Başkanlığına aday olacağımı kamuoyuna ilan ediyorum.” ifadelerini paylaştı.

İşte MHP Darıca İlçe Başkan Adayı Yücel Bektaş’ın paylaşımı;


Kıymetli dava arkadaşlarım;

 

AYDIN ÜNLÜ’NÜN AÇIKLAMALARINI DİKKATLİCE DEĞERLENDİRDİM


MHP kocaeli il başkanım, Sayın Aydın Ünlü beyin basın aracılığı ile paylaştığı ,mümkünse ilçe ve il kongrelerinin tek liste ile gerçekleşmesi ve dikkate alınması gereken konular hakkındaki hususları dikkatlice değerlendirme imkanım oldu. Bahse konu olan hususlar hakkında farklı bir düşüncem olmadığının bilinmesini isterim.


 

LİDERİM BAHÇELİ’NİN VİZYONU DOĞRULTUSUNDA


Sayın Liderim Dr DEVLET BAHÇELİ’nin kimlik,kişilik ve sahip olduğu vizyonları doğrultusunda,ülküdaşlık hukukunu öne çıkartan bir anlayış ile cumhur ittifakının ehemmiyetide dikkate alınarak ,MHP mensuplarını mutlu ve gururlu kılacak bir yönetim oluşturarak Darıcamızda gerçekleşecek ilçe kongresinde İlçe Başkanlığına aday olacağımı kamuoyuna ilan ediyorum.

Saygılarımla.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Kocaeli’nin, İlk, İlçe, Kongresi, Tek, Liste, Olmayacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı