ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
16 Temmuz 2021 - Cuma 13:20
 
MHP İl ile Karamürsel İlçe Yönetimleri görevden alındı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından görevden alınan İl Başkanı Aydın Ünlü ile birlikte İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Karamürsel İlçe Yönetimi de görevden alındı
GÜNDEM Haberi
MHP İl ile Karamürsel İlçe Yönetimleri görevden alındı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde İl Başkanı Aydın Ünlü’yü telefonla arayarak Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla görevden alındığını duyurmuştu. Ünlü de görevden alındığını kendi sosyal medyasından duyurdu. Aynı gün genel merkezden Kocaeli’ye gelen iki yönetici il binasının anahtarlarını alıp Ankara’ya götürmüştü. Kent kamuoyu MHP’de sadece Aydın Ünlü’nün görevden alındığını öğrendi. Ancak Ünlü ile birlikte il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz ve ilçe yönetiminin tamamı görevden alındığı öğrenildi. Karamürsel dışındaki diğer 11 ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ise görevlerinde duruyor.

 

MHP Genel Merkezi görevden aldığı il başkanı Aydın Ünlü ile Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz’ün yerlerine vekaleten herhangi bir atama yapmadı. Teşkilat kaynaklarından öğrenilen bilgiye göre MHP Genel Merkezi, bayramdan sonraki ilk pazartesi olan 26 Temmuz’da il başkanı ve Karamürsel ilçe başkanlığına atama yapılacağını belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İl, ile, Karamürsel, İlçe, Yönetimleri, görevden, alındı,
Yorumlar
Haber Yazılımı