reklam
reklam
reklam
Haber
29 Ağustos 2019 - Perşembe 10:28
 
Mehmet Ellibeş’ten 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı!
30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Ecdadımız vatan ve bayrak sevgisini, kahramanlık ve cesareti kutsal bir miras olarak bizlere emanet etmiştir” dedi.
GÜNDEM Haberi
Mehmet Ellibeş’ten 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı!

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı. Ellibeş, “Her ayı ve her günü ayrı bir kahramanlıkla dolu şanlı tarihimizde Ağustos ayının yeri ayrıdır. Sultan Alparslan’ın 26 Ağustos 1071’de elde ettiği Malazgirt Zaferiyle bu topraklara barış, mutluluk ve adaleti getiren ecdadımızın şanlı yürüyüşü 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da elde edilen destansı zaferle adeta taçlanmıştır” dedi.

 

AYDINLIK BİR GELECEK

 

“Ve bu toprakların milletimizin ana yurdu olduğu ve asla bizden koparılmayacağı bütün dünyaya bir kez daha ilan edilmiştir. Bu zafer aynı zamanda milletimize aydınlık bir geleceğe ulaşma yolunda önemli hamleleri hayata geçirme moral ve gücünü vermiş; Cumhuriyet’in ilanının ardından hızla, ilerleme ve gelişme yolunda adımlar atılmıştır”

 

VATAN SEVDAMIZ KUTLU BİR MİRAS

 

“Tarih boyunca birlik ve beraberliğimizi yıkmaya teşebbüs eden her türlü girişim ve saldırıyı boşa çıkaran ecdadımız vatan ve bayrak sevgisini, kahramanlık ve cesareti kutsal bir miras olarak bizlere emanet etmiştir. Bizden sonraki nesillere de aktarmakla sorumlu olduğumuz bu yüce özellikler geleceğe yürüyüşümüzde her zaman yolumuzu aydınlatacaktır”

 

YENİ ZAFERLER ELDE ETMEYİ DİLİYORUM!

 

“Bugün özellikle sınır ötesi operasyonlarda terör örgütlerine karşı verdiği kararlı mücadeleyle Malazgirt ve Dumlupınar ruhunu aratmayan şanlı ordumuza yeni zaferler elde etmeyi Yüce Allah’tan diliyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Ellibeş’ten, 30, Ağustos, Zafer, Bayramı, Mesajı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı