reklam
reklam
reklam
Haber
15 Kasım 2019 - Cuma 11:11
 
Mehmet Ellibeş; Nöbet Değişimleri Yaşanabilir!
Kongre süreci öncesi istişarelere aralıksız devam eden Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, "Kongre sürecindeyiz, nöbet değişimleri yaşanabilir. Bizler çok net biliyoruz ki makamlar hizmet etme aracıdır" dedi.
SİYASET Haberi
Mehmet Ellibeş; Nöbet Değişimleri Yaşanabilir!

AK Parti’de ilçe istişare toplantıları devam ediyor. Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya  Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, eski belediye başkanı İsmail Baran, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.  Toplantıda konuşan Ellibeş: “Beni birçoğunuz belediyeci olarak tanıdı. 41 yıllık belediyecilik hayatımın 15 yılını başkan olarak geçirdim. 31 Mart’ta başım dik olarak görevimi bıraktım. Artık torun sevmek isterken bir mayıs gününde Cumhurbaşkanımız tarafından il başkanlığı görevi şahsıma tevdi edildi” ifadelerine yer verdi.

SEFER GÖREV EMRİ SAĞLIĞIMIZ EL VERDİKÇE DEVAM EDECEK

Sözlerine devam eden Ellibeş: “Kongre sürecindeyiz, nöbet değişimleri yaşanabilir. Bizler çok net biliyoruz ki makamlar hizmet etme aracıdır. Bu partiyi kuran ve bugünlere taşıyan millettir. Bugünden sonra da geleceğe yine milletimizle yürüyeceğiz. Bizim henüz nöbetimiz bitmedi. Geçtiğimiz günlerde Kartepe’deydik. Sefer görev emri belli bir yaştan sonra düşer. Fakat AK Parti’de düşmez. Sağlığımız elverdiği müddetçe bu partide sefer görev emri devam eder. Okçular tepesini terk etmeyeceğiz. Bize ihtiyaç duyulduğunda nöbet değişiminde gerekeni yapıp sorumluluk üstleneceğiz' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Ellibeş;, Nöbet, Değişimleri, Yaşanabilir!,
Yorumlar
Haber Yazılımı