reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
04 Aralık 2018 - Salı 17:44
 
Mehmet Ellibeş Engelsiz Yaşam Merkezi'ni Ziyaret Etti
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Dolayısıyla Gölcük’te bir çok etkinlikler yapıldı. Başkan Ellibeş, gerçekleşen etkinliklerde engelli vatandaşları yalnız bırakmadı.
YAŞAM Haberi
Mehmet Ellibeş Engelsiz Yaşam Merkezi'ni Ziyaret Etti

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Dolayısıyla Gölcük Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’ne Ziyarette Bulundu.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü tüm Dünya’da olduğu gibi ilçemizde de çeşitli etkinliklerle kutlandı.Gölcük'te öğlen saatlerinde yapılan tören sonrasında Gölcük Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde program yapıldı. Programa onlarca engelli katılırken, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş de katılım sağladı.

 

ELLİBEŞ ÇOK DUYGULANDI

 

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde yaptığı çalışmalarla herkesin takdirini kazanan Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat ve engelliler yine örnek bir ev sahipliği yaptılar. İlk olarak Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile ilgili bir video gösterildi. Video da Gölcüklü engelliler Başkan Ellibeş’in onların hayatını kolaylaştıran hizmetler yaptığından dolayı teşekkürleri yer aldı. Engelsiz Yaşam Merkezi projesini hayata geçiren ve engellilerin sokağa ve sosyal hayata katılmasını sağlayan Başkan Ellibeş’e şükranlarını ilettiler.

 

SİZLER İYİ Kİ VARSINIZ

 

Başkan Ellibeş bu videolardan dolayı çok duygulanırken, Hasan Bat ve engellilere teşekkürlerini iletti ve şunları söyledi: “Sizler iyi varsınız. Beni çok mutlu ettiniz. Teşekkürlerimi sunuyorum. Biz kentin herkesimine hizmet üretmek için 15 yıl boyunca çalıştık. Bu yıllar içerisinde şimdi görüyorum ki hizmete soktuğumuz en anlamlı proje engelsiz yaşam merkezi olmuş. Hasan Başkan ve sizlerde burayı çok güzel şekilde kullandınız. Bundan sonra aynı şekilde hizmetlerinize devam edeceksiniz. Başarılarınız devam etsin, iyi varsınız” dedi. Konuşmanın ardından Bat, Ellibeş’e Arapça elif yazan muhteşem bir tablo hediye etti. Sonrasında da engelli genç Bilal Eser ebru yaptı. Yaptığı ebru çok beğenildi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Ellibeş, Engelsiz, Yaşam, Merkezi'ni, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı