ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
08 Aralık 2021 - Çarşamba 14:10
 
Meclis’te gergin anlar! Akar: Hay senin…
AK Parti ve CHP grupları arasında tartışma sırasında TBMM Başkanvekili Haydar Akar, vekilleri susturamayınca sinirlenerek "Hay senin" dedi. Akar daha sonra eliyle ağzını kapattı.
GÜNDEM Haberi
Meclis’te gergin anlar! Akar: Hay senin…

TBMM Genel Kurulu'nda 2022 bütçe görüşmeleri hararetli tartışmalarla devam ediyor. Bugün Kamu Denetçiliği Kurumu, Anayasa Mahkemesi, Sayıştay, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın kesin hesapları ve bütçeleri ele alınırken ilginç bir olay yaşandı.

 

Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’nun konuşmasının ardından AK Parti ve CHP grupları arasında tartışma yaşandı. AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile CHP Grup Başkanvekili Engin Altay arasında çıkan tartışma diğer vekillerin katılmasıyla büyüdü.

 

TBMM Başkanvekili Haydar Akar’ın müdahalelerine rağmen tartışma sürdü. Bu sırada Haydar Akar’ın ağzından “Hay senin” şeklinde bir ifade çıktı. Durumu fark eden Akar, eliyle ağzını kapattı. Bir süre sonra ise Akar’ın tartışan vekillerin mikrofonlarını kastederek “Kapatacağım ya, kapatacağım ya” dediği görüldü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Meclis’te, gergin, anlar!, Akar:, Hay, senin…,
Yorumlar
Haber Yazılımı