reklam
reklam
reklam
Haber
04 Eylül 2019 - Çarşamba 16:55
 
Makam Aracını Sattı Öğrencilere Yardım Etti!
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, kendisinden önce görev yapan Ali Toltar’ın Audi marka A6 model lüks makam aracını sattı. Yaklaşık 350 bin liraya satılan araçtan elde edilen gelir ilçede ikamet eden ihtiyaç sahibi öğrencilerin kırtasiye masrafları için harcandı.
GÜNDEM Haberi
Makam Aracını Sattı Öğrencilere Yardım Etti!

Dilovası eski Belediye Başkanı Ali Toltar görev süresi boyunca Audi marka A6 model lüks makam aracını kullandı. 31 Mart seçimlerinde partisi tarafından yeniden aday gösterilmeyen Toltar’ın yerine yine AK Parti’den aday olan Hamza Şayir belediye başkanı seçildi. İlçede tasarruf tedbirlerini uygulamaya başlayan Şayir bu kapsamda eski başkandan kalan makam aracını sattı. Yaklaşık 350 bin liraya satılan araçtan elde edilen gelir ilçede ikamet eden ihtiyaç sahibi öğrencilerin kırtasiye masrafları için harcandı.

 

 

KİRALIK ARACA BİNİYOR

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Şayir, '2019 yeni eğitim yılı için bu daha başlangıç. Eğitime ne kadar önem verdiğimi biliyorsunuz. İlerleyen günlerde Dilovası’ndaki öğrencilerimize desteklerimiz artarak devam edecektir. Şu anda belediyemiz uhdesinde bulunan kiralık araçlara biniyorum. Kiralık bir Skoda aracımız var genelde ona biniyorum. Hafta sonları ise kendi özel aracımı kullanıyorum' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Makam, Aracını, Sattı, Öğrencilere, Yardım, Etti!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı