reklam
reklam
reklam
Haber
25 Kasım 2019 - Pazartesi 06:43
 
Maça Gitmekten Vazgeçmeyin!
Başkan Büyükakın, Kocaelispor’un galibiyetinin ardından “Bugün buraya gelirken yolda büyük sıkıntı yaşadı vatandaşımız. Ben kendilerinden özür diliyorum. Maça gelmekten vazgeçmesinler. Yolla ilgili çözümleri de bir taraftan hızla hazırlıyoruz” dedi.
- Haberi
Maça Gitmekten Vazgeçmeyin!

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kocaelispor’un şampiyonluktaki en yakın rakibi Esenler Erokspor’u 2-0 yenmesinin ardından yaptığı açıklamada, “Kocaelispor markasıyla birlikte Kocaeli’de büyük bir değişime imza atılacağına inanıyorum. Buna başından beri inandım. Bugün taraftar da bunu gösterdi. En kısa zamanda bütün diğer sorunları çözeceğiz inşallah. Bugün buraya gelirken yolda büyük sıkıntı yaşadı vatandaşımız. Ben kendilerinden özür diliyorum. Maça gelmekten vazgeçmesinler. Yolla ilgili çözümleri de bir taraftan hızla hazırlıyoruz. En kısa zamanda bu ulaşım problemi de çözülecek” dedi.

 

“BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KENDİLERİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM”

“Kocaelispor gerçekten bir marka” vurgusu da yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Kocaelispor markasıyla birlikte Kocaeli de büyük bir değişime imza atılacağına inanıyorum. Buna başından beri inandım. Bugün taraftan da bunu gösterdi. En kısa zamanda bütün diğer sorunları çözeceğiz inşallah. Bugün buraya gelirken yolda büyük sıkıntı yaşadı vatandaşımız. Ben kendilerinden özür diliyorum. Maça gelmekten vazgeçmesinler. Yolla ilgili çözümleri de bir taraftan hızla hazırlıyoruz. En kısa zamanda buranın ulaşım problemi de çözülecek. Keşke maça gelmek kadar kolay olsaydı yol yapmak. Yol yapımını mümkün olan en kısa sürede yapacağız. Bugün çok büyük zorluklar yaşadı buraya gelen taraftarlarımız. Bir kez daha Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kendilerinden özür diliyorum. En kısa zamanda buranın hem otopark ve hem de yol problemlerini çözeceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maça, Gitmekten, Vazgeçmeyin!,
Yorumlar
Haber Yazılımı