reklam
reklam
reklam
Haber
08 Ağustos 2019 - Perşembe 13:04
 
Lastik-İş’ten Kocaelispor Kampanyası
Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez, Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’nın talebiyle Kocaelispor için kampanya başlatacağını söyledi.
SPOR Haberi
Lastik-İş’ten Kocaelispor Kampanyası

HESAP NUMARASI AÇILDI 

 

Fabrikaların kombine alacağını belirten Hüseyin Üzülmez, Vali Aksoy’un da desteğiyle hesap numarası açıldığını belirtirken, “Büyükşehir Belediye Başkanımızla düzenlenecek geceyle ilgili birinci toplantıyı yaptık.

İnşallah ikinci toplantımız da olacak. Bazı sanayi kuruluşlarımız sahip çıkıyor. Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı beyle görüştük.

Yeni bir kampanya hesap numarası açtık Sayın Valimizin desteğiyle. Lastik-İş Sendikası bir kampanya başlatıyor, işçisiyle, pankartlarıyla, şirketlerle birlikte. Bunu da müjde olarak söyleyelim, sendika başkanımıza da çok teşekkür ediyorum.

Kendi talebiydi. Biz herkesi aradığımız gibi destek istedik. Sayın başkanımız da destekten öte hem konuşmalarda, hem açılışlar da hem de Brisa,Goodyear, Pirelli ve Kolsan gibi fabrikalara gidip konuşma yapıp afişler asacaklarını, kampanya için de ayrıca hem kombine bilet alacaklarını ifade ettiler. Yeni bir hesap numarası istediler” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Lastik-İş’ten, Kocaelispor, Kampanyası,
Yorumlar
Haber Yazılımı