reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
12 Eylül 2019 - Perşembe 16:27
 
Lastik-İş Kocaeli Şube Başkanı Konuştu!
Geçtiğimiz günlerde saldırıya uğrayan ve emniyete ihbarda bulunan Lastik-İş Kocaeli Şube Başkanı Yusuf Bayraktar bugün yaptığı açıklamada saldırıyı yapanlar hakkında açıklamalarda bulundu.
GÜNDEM Haberi
Lastik-İş Kocaeli Şube Başkanı Konuştu!

Lastik-İş Kocaeli Şube Başkanı Yusuf Bayraktar geçtiğimiz günlerde kendisine saldırıda bulunan kişilere yönelik açıklamalarda bulundu. Başkan Bayraktar açıklamasında şu ifadelere yer verdi. “Emniyetteki çalışmalar bittikten sonra şarlatanların maskesi düşecektir ve gerçekler ortaya çıkacaktır”.

Başkan yaptığı açıklamada bu saldırının gerçekleşmesinden önceki dönemde kendisinin tehdit edildiğini ve sözlü saldırıya maruz kaldığını da açıkladı. Açıklamanın devamında ise Başkan Bayraktar saldırganların Eskişehir’den, Kocaeli’ye getirilerek bir otelde ağırlandığını ve bu otelin masraflarının kim tarafından ödendiğini, saldırganların olayın yaşandığı yere getirilmesi de sorguladı ve emniyet görevlilerinin bu konuda çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.

Sendikada bulunduğu görevle ilgili de açıklamalarda bulunan Başkan Bayraktar “Sendikamız işçilerin gücüyle ayaktadır. Ben de işçi kardeşlerimizin ve delegelerimizin takdiri ile bu görevde bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Muhammet Emin CAN
Etiketler: Kocaeli, Lastik-iş, Sendika, Saldırı, Yusuf Bayraktar
Yorumlar
Haber Yazılımı