reklam
reklam
reklam
Haber
07 Şubat 2020 - Cuma 14:55
 
“Kulübümüze Fayda Sağlamak İstediğini Belirtti”
Kocaelispor kulübü başkanı Hüseyin Üzülmez katıldığı bir radyo programında gündemde olan konulara dair açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
“Kulübümüze Fayda Sağlamak İstediğini Belirtti”

Kentimizin Yeşil-Siyahlı ekibi Kocaelispor’un Başkanı Hüseyin Üzülmez, Radyospor’da katıldığı Anadolu Ateşi programında açıklamalarda bulundu.

 

Başkan Üzülmez programda Gökdeniz Bayrakdar’ın ve Onur Öztanga’nın transferine dair açıklamalarda bulundu. Başkan açıklamasında oyuncularını satmak istemediklerini dile getirimken ’ Maalesef yeni gelen bir yönetimiz ve oyuncumuzun sözleşmesi uzatılmamış. Bu süreçten sonra oyuncularımızın Kulübümüze fayda sağlamaları konusunda aileler ile mutabakat sağladık. Oyuncumuz Gökdeniz Bayrakdar’ın Kocaelispor’umuzda kalması için bütün imkânlarımızı üst seviyelere kadar çıkardık fakat oyuncumuz ve ailesi böyle bir yol çizdi, saygı duymak gerekiyor. Gökdeniz, 18 yaşında olmasına rağmen büyük bir olgunluk gösterip kulübümüze fayda sağlamak istediğini belirtti, bizler de en iyi faydayı sağlamak için görüşmelerimize devam ediyoruz. Gökdeniz’in bundan sonraki satışında Kocaelispor’a pay verilmesi hususunda çalışmalarımız devam ediyor. Biz yönetim de oluruz olmayız, gelecekte de oyuncumuzun kulübümüze fayda sağlamasını şartlarımızın en başına koymuş bulunuyoruz’’ dedi. Başkan Hüseyin Üzülmez konuyla ilgili şu ifadeleri de kullandı “Gökdeniz Bayrakdar ve Onur Alp Sarman konusunda açıklamalarda bulunarak ‘’ Gökdeniz ve Onur ile ilgili Süper Lig Kulüpleri ile görüşmelerimiz devam ediyor. Beşiktaş ve Antalyaspor görüşmelerimiz ileri düzeylere kadar geldi. Bizler altyapıya önem veriyoruz, oyuncularımızın transferlerinde ailelerinin ve menajerlerinin görüşleri de önemli ‘’

 

Açıklamasında transfer yasağının kalkmasına ilişkin açıklamalarda da bulunan Başkan “Ne mutlu ki bizim dönemimizde transfer yasağını kaldırdık. Yasağın kaldırılmasında başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kocaelispor’umuza ucundan kenarından değil tam gövdesinden sahip çıktı. Yönetim kurulumuz özveri ile çalıştı, kentin sporseverleri bize sahip çıktı ve 3.ligde şampiyonluğa oynuyoruz. Kocaelispor 3.Ligde, 2.Ligde ve 1.Ligde misafirdir, yeri Süper Lig’dir. Sloganımız belli ‘’ Bu sene o sene bundan sonra her sene sonunda Süper Lige ’’  inşallah bunu yerine getireceğiz.’’ dedi.

Kaynak: Editör: Muhammet Emin CAN
Etiketler: kocaeli, haber, spor, futbol, kocaelispor, başkan, transfer, gökdeniz, onur
Yorumlar
Haber Yazılımı