reklam
reklam
Haber
29 Ocak 2020 - Çarşamba 13:18
 
KOTO'da 47 Üyenin Kaydı Silindi
KOTO Ocak ayı Meclisi’nde 47 üyenin kaydının silinmesi görüşüldü ve onaylandı
GÜNDEM Haberi
KOTO'da 47 Üyenin Kaydı Silindi

Kocaeli Ticaret Odası Ocak ayı Meclisi bugün KOTO Burhan Kasım Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. 

 

Toplantıya KOTO Başkanı Necmi Bulut, yönetim kurulu üyeleri ve Meclis üyeleri katılım sağladı. Meclis divan başkanlığını KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan’ın gerçekleştirdiği toplantıda 6 gündem maddesi görüşüldü.

 

Aylık faaliyet raporunu sunan KOTO Başkanı Necmi Bulut şu sözleri kaydetti: “Elazığ’daki vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum. Asrın felaketini yaşamış insanlar olarak onları en iyi biz anlıyoruz. Yerel yönetimlerimizdeki yöneticilere de çağrıda bulunmak istiyorum. Gerekli çalışmaları yapalım. 2019 yılı bizim için belirsiz bir yıldı, 2020 yılı bizim için daha iyi bir yıl olmasını diliyorum. Bu yıl KOTO’nun bir projesi eli kulağında geliyor. İlimizdeki tüm vatandaşlarımızın faaliyetlerini daha detaylı biliyor olacağız. Turizmle ilgili projelerle de geliyoruz, Kocaeli’de turizm ve tarım yürüsün değil koşsun istiyoruz. Üyelerimizle asıl hedefimiz Kocaeli’ye hizmet etmek. Hep birlikte, bir araya gelerek ekonomi birliği sağlamak istiyoruz. 2020 yılında amaçlarımızı daha iyiye yöneltmek istiyoruz.”

 

47 ÜYENİN KAYDI SİLİNDİ

 

Toplantıda 5174 sayılı kanunun 10. maddesi gereği durumlarındaki değişikliği süresi içerisinde bildirmeyen üyelerimizin oda kayıtlarının silinmesi konusu görüşüldü ve onaya sunuldu. Konuyla ilgili konuşan KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan: “5174 sayılı kanunun 10. Maddesi gereği durumlarını süresince ifade etmeyen üyelerin, üyeliklerinin silinmesi 5-6 yıldır ulaşılaşamayan üyeler, vergi dairesinde de kayıtları yok. 47 üyenin kayıtlarının silinmesi gerekiyor” dedi.
Onaya sunulan maddenin ardından 47 üyenin, üyeliğinin silinmesine karar verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOTO'da, 47, Üyenin, Kaydı, Silindi,
Yorumlar
Haber Yazılımı