ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
30 Kasım 2021 - Salı 15:57
 
KOSİAD 2021-2023 Geleneksel Dostluk Akşamları Kapsamında İlk Program Gerçekleştirildi
Kocaeli Sanayici İş Adamları Derneği KOSİAD 2021-2023 Dönemi Yeni Yönetim Kurulu Geleneksel Dostluk Akşamları Kapsamında İlk Programını Gerçekleştirdi
GÜNDEM Haberi
KOSİAD 2021-2023 Geleneksel Dostluk Akşamları Kapsamında İlk Program Gerçekleştirildi

Kocaeli Sanayici İş Adamları Derneği KOSİAD 2021-2023 Dönemi Yeni Yönetim Kurulu Geleneksel Dostluk  Akşamları Kapsamında İlk Programını Gerçekleştirdi

Kocaeli Sanayici ve İş Adamları Derneği 2021-2023 Döneminde seçilen yeni yönetim kurulu geleneksel Dostluk Akşamının ilki gerçekleştirdi. Kocaeli Otel ve Turistik Tesis İşletmecileri Derneği Başkanı Sadettin ACAR, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Fahri ÖRENGÜL, Yönetim Danışmanları Derneği Başkanı Zeynep Tura KALIN’ın da misafir olarak ağırlandığı Dostluk Akşam’ında açılış konuşmasını Başkan Atalay KAYA gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasında KAYA; Kosiad üyelerinin ihracata yönelmelerinin önemine vurgu yapmasının ardından sağlıklı ve güvenli ihracat hacmini büyütmenin önemi ve izlenecek yollar hakkında bilgi verdi. Atalay Kaya’nın konuşmasının ardından  sözü EXIMBANK Gebze Şubesi Müdür Yardımcısı Aydın GÜNGÖR aldı. GÜNGÖR; "İhracatçılara Sunulan Hizmetler ve Destekler" konulu sunumu ile Kocaeli Sanayici ve İş Adamlarına bilgilendirmelerde bulundu. Sunumun ardından Dernek Başkanı Atalay KAYA , Kocaeli Sanayici ve İş Adamları Derneği  adına teşekkür ederek, EXIMBANK Gebze Şubesi Müdür Yardımcısı Aydın GÜNGÖR’E plaketini takdim etti.

Kocaeli Sanayici ve İş Adamları Derneği geleneksel Dostluk Akşamında Daha sonrasında sözü KOSİAD dernek Genel Sekreteri Birol BOZKURT aldı. BOZKURT; yeni üyelerle ilgili kısa bilgilendirmeler yaparak üyelik sertifikası ve rozet takdim etmek üzere üyeleri tek tek kürsüye davet etti. Derneğin yeni üyelerinden UZEL KUYUMCULUK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Müdürü Doğan UZEL'e rozet ve üyelik sertifikasını Başkan Yardımcısı Mert PEKDEMİR, HAPPY MOON’S CAFE Sahibi Mehmet CEZAYİR'e rozet ve üyelik sertifikasını Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın ERGEN, YILDIZ CAM SAN. VE TİC. A.Ş. Operasyon Müdürü Murat YILDIZ'a rozet ve üyelik sertifikasını Kocaeli Otel ve Turistik Tesis İşletmecileri Derneği Başkanı Sadettin ACAR, LOTUS E-TİCARET VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Tufan ŞAHİNKESEN'e rozet ve üyelik sertifikasını Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Fahri ÖRENGÜL, İZEL İSG MARKET ELEKTRİK İNŞ. TAAH. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Genel Müdürü Zülfükar YILDIRIM'a rozet ve üyelik sertifikasını Yönetim Danışmanları Derneği Başkanı Zeynep Tura KALIN tarafından takdim edildi. Ardından misafirler ve üyeler ile birlikte yemeğe geçilerek Geleneksel Dostluk  Akşamları programının ilki  tamamlandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOSİAD, 2021-2023, Geleneksel, Dostluk, Akşamları, Kapsamında, İlk, Program, Gerçekleştirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı