reklam
reklam
reklam
Haber
25 Mart 2020 - Çarşamba 14:48
 
Korona Önlemleri Altındaki Kocaeli’yi Görmek İster Misiniz?
Kocaeli TV Haber Müdürü Hakan Katırcı ve Cineses Reklam Ajansı Kreatif Direktörü Koronavirüs tedbirleri nedeniyle eski yoğunluğunu kaybeden Kocaeli sokaklarını filme aldı.
GÜNDEM Haberi
Korona Önlemleri Altındaki Kocaeli’yi Görmek İster Misiniz?

Kocaeli'de de tedbirler sonrasında sokaklar boş kalınca  kentimizde çalışmalarını  Cineses Reklam Ajansı Kreatif Direktörü olarak sürdüren Ahmet Burak Öztürk ve Kocaeli TV  Haber Müdürü Hakan Katırcı, Koronavirüs önlemleri sonrasında boşalan kentin sokaklarını filme aldı.  

İzmit'i ve sosyal dokusunu yakından tanıyan Kocaeli TV Haber Müdürü  Hakan Katırcı'nın uzmanlarla ve vatandaşlarla gerçekleştirdiği röportajlara  Cineses Reklam Ajansı Kreatif Direktörü genç ve yetenekli Ahmet Burak Öztürk'ün farklı çekim teknikleri ve kurgu becerileriyle yorumlanmış görüntüleri eklenince   "COVİD - 41 Kocaeli'de Coronavirus" isimli  birçok bölümden oluşan seri ortaya çıktı. 

Serinin ilk bölümlerinde Sekapark, Fethiye Caddesi ve Yürüyüş Yolu gibi mekanlardaki ıssız görüntüler vatandaşların yetkililer tarafından aktarılan tedbirlere uyduğunu ve vatandaşların Koronavirüs ile mücadele kapsamında duyarlılığının arttığını ortaya koyuyor. Belgesel tadındaki  "COVİD - 41" video serisinde aynı zamanda Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin dezenfeksiyon çalışmaları ve alınan diğer tedbirlere ait görüntülere de filmde yer verilmiş. 


Serinin yayınlanan ilk iki bölümü;

 Kaynak: Editör:
Etiketler: Korona, Önlemleri, Altındaki, Kocaeli’yi, Görmek, İster, Misiniz?,
Yorumlar
Haber Yazılımı