ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
03 Ocak 2019 - Perşembe 12:44
 
Körfez'de 11 Yıl Önce Kaybolan Anne ve Kızın Cesedi Aranıyor
Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 2008 yılında kaybolan, o tarihte 35 yaşında olan Meryem Tahnaz ve kızı 8 yaşındaki Melike Tahnaz'ın cesetlerinin Tütünçiftlik sahiline gömüldüğü iddiası üzerine, bölgede kadavra köpeği 'Melone' ile arama çalışması başlatıldı.
ASAYİŞ Haberi
Körfez'de 11 Yıl Önce Kaybolan Anne ve Kızın Cesedi Aranıyor

Körfez ilçesinde yaşayan Meryem Tahnaz ve kızı Melike Tahnaz yaklaşık 11 yıl önce kayboldu. Harun ve Havva Palu çifti, 2011'de polise yaptığı ihbarda kızları Meryem Tahnaz ve torunu Melike Tahnaz'ın öldürülüp cesetlerinin Tütünçiftlik bölgesine gömüldüğünü söyledi. Bunun üzerine o tarihte Tütünçiftlik sahilinde iş makineleriyle yapılan aramada sonuç çıkmadı.

Kayıp Meryem Tahnaz ve kızı Melike Tahnaz ile ilgili yeni gelişme yaşandı. Havva Palu'nun damadı Tuncer Ustaer geçen gün katıldığı TV kanalında anne ve kızının cesetlerinin Tütünçiftlik sahiline gömüldüğünü ve yeri bildiğini söyledi. Bu iddianın ardından Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bugün kadarva köpeği 'Melone' ve iş makinesiyle bölgeye giderek ikinci kez arama çalışması başlattı. Çalışmanın sürdüğü belirtildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Körfez'de, 11, Yıl, Önce, Kaybolan, Anne, ve, Kızın, Cesedi, Aranıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı