reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
13 Nisan 2019 - Cumartesi 14:30 Bu haber 981 kez okundu
 
Komek Kursiyerlerine E-Pazar Müjdesi
Çayırova KO-MEK İlçe Sergisi’nin açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın, katılımcılarla bir bir ilgilenip eserlerini takip etti, Büyükakın aynı zamanda kursiyerler bir müjde de verdi.
GÜNDEM Haberi
Komek Kursiyerlerine E-Pazar Müjdesi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,  Çayırova KO-MEK İlçe Sergisi’nin açılışına katıldı. KO-MEK’in istihdam kurslarının önemine değinen Başkan Doç. Dr. Tahir Büyükakın, bu yöndeki yeni yol haritasına dikkat çekti. Kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerinin yeni dönemde değerlendirileceği müjdesini veren Başkan Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Elektronik pazarda bu ürünlerin satılması için arkadaşlarımız çalışmaları başlattılar. Diyerek komek kursiyerlerine müjdeyi verdi.

Sergi açılışı öncesinde KO-MEK Müzik Grubu Usta öğreticileri Kocaeli Türkülerini seslendirdi.

törende ilk konuşmayı kursiyerler adına İngilizce ve Diksiyon Branşı kursiyeri Bahar Kudu yaptı. KO-MEK’le ilk tanıştığında 17 yaşında olduğunu söyleyen Bahar Kudu erken yaşta okulu bırakmasına rağmen ko-mek’in kendisine okul olduğunu aktardı.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ise yaptığı konuşmada, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Çayırova KO-MEK Kurs Merkezi’nde eğitim alan kursiyerleri kutladı

Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen de yaptığı selamlama konuşmasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin KO-MEK ile halk eğitimine önemli destek verdiğini kaydetti.

Çayırova KO-MEK İlçe Sergisinin açılışında bir konuşma yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın kursiyerlere ve ko-mek’e övgü dolu sözler söyledi.

Yeni dönemdeki KO-MEK hedefleri arasında yer alan müjde kapsamında kursiyerler ürettikleri el emeği göz nuru eserlerini satabilecek ve böylece ekonomilerine katkı sunabilecek. Bu önemli çalışma için Büyükakın çalışmaların başladığını el emeğiniz aile bütçenize katkı yapacak diyerek aktardı.

Kaynak: Editör: Burak TURAN
Etiketler: Komek, Kursiyerlerine, E-Pazar, Müjdesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı