reklam
reklam
reklam
Haber
17 Ekim 2019 - Perşembe 15:12
 
Kocasını Öldürdüğü Sevgilisini Yalanladı
Sevgilisi Fahrettin Özcan ile birlikte Sibel Güntaç, eşi Hüsnü Güntaç'ı öldürerek, cesedini ormanlık alana gömmesi ile ilgili olarak görülen davada Sibel Güntaç eşinin kendisini parlamak istediğini iddia etmesi üzerine sevgilisi Fahrettin Özcan “Rahmetli karısını başka erkeklere pazarlayacak bir kişi değildi. Adam gibi adamdı.” Dedi.
ASAYİŞ Haberi
Kocasını Öldürdüğü Sevgilisini Yalanladı

İZMİT'te, 5 Kasım 2017’de sevgilisi Fahrettin Özcan (40) ile birlikte plan yapan Sibel Güntaç (30), eşi Hüsnü Güntaç'ı (32) öldürerek, cesedini ormanlık alana gömmesi ile ilgili olarak görülen davanın 5. celsesi Kocaeli Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesinde görüldü. Duruşmaya tutuklu sanıkşar Fahrettin Özcan, Sibel Güntaç avukatlar ve Hüsnü Güntaç’ın yakınları katıldı. 
 
Duruşmada söz hakkı verilen tutuklu sanık Sibel Güntaç,  kocası Hüsnü Güntaç  hakkında suçlamalarda bulunarak “Kocam beni başka erkeklere pazarlamak istedi. Her gün ölecek miyim diye bekliyordum. Olay günü Fahrettin Özcan'ı eve ben çağırdım. Silahı Fahrettin Özcan'a ben verdim. Evet, ben bu hatayı yaptım. O da kocamı vurdu” ifadelerini kullandı. Tutuklu sanık Fahrettin Özcan, Sibel Güntaç’ın ifadelerini yalanlayarak , “Rahmetli karısını başka erkeklere pazarlayacak bir kişi değildi. Adam gibi adamdı. Allah rahmet eylesin. Sibel Güntaç kadınlığını kullanarak beni kandırdı.” dedi.  Mahkeme heyeti, Sibel Güntaç’ın çocuklarındanDNA örneği alınmasına karar verdi. Heyet   sanıkların tutuklu yargılanmalarına devam edilmesine karar vererek duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocasını, Öldürdüğü, Sevgilisini, Yalanladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı