reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
17 Eylül 2019 - Salı 10:40
 
Kocaman Ve Çağlar Aşure Programında Buluştu
Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar ve Kartepe Belediye Başkanı Av.Muhammet Mustafa Kocaman, Hasanpaşa İlköğretim Okulu’nda düzenlenen aşure programına katıldılar.
GÜNDEM Haberi
Kocaman Ve Çağlar Aşure Programında Buluştu

Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar, Kartepe Belediye Başkanı Av.Muhammet Mustafa Kocaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan ve beraberinde ki ilçe protokolü Muharrem Ayı münasebetiyle Hasanpaşa İlköğretim Okulu’nda düzenlenen aşure programına katıldı.

AŞURE BEREKETİ TEMSİL EDER

Hasanpaşa İlköğretim Okulu’nda düzenlenen aşure programında protokol mensuplarını Okul Müdürü Erdinç Yelboğa karşıladı. İkram edilen aşure için teşekkür eden Kartepe Belediye Başkanı Kocaman “Aşure hepimizin ortak değeri. Muharrem ayının inşallah ülkemizde birliğe, beraberliğe ve kardeşliğimize katkı sağlamasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Ben emeği geçen yetkililerimize, velilerimize yürekten teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizle bir arada olmak adına güzel bir etkinlik. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin Muharrem ayını yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaman, Ve, Çağlar, Aşure, Programında, Buluştu, Kocaelii, Kartepe
Yorumlar
Haber Yazılımı