reklam
reklam
Haber
24 Şubat 2020 - Pazartesi 12:08
 
Kocaman ve Ak Kartepe Ankara'da
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, geçtiğimiz hafta eski ilçe başkanları toplantısı için gittiği Ankara’da önemli temaslarda bulundu.
SİYASET Haberi
Kocaman ve Ak Kartepe Ankara'da

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ankara’da iki gün boyunca ziyaretler yaptı. Kocaman ve AK Parti Kartepe İlçe Teşkilatı Cumhurbaşkanı – AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM’nde düzenlenen grup toplantısına katıldı. Meclis toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve teşkilat mensuplarıyla birlikte özel işlemeli geleneksel Türk oku hediye etti.

ÜMMETİN KAHRAMANIDIR

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesi sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Kocaman “Ömrünü milletine adayan, inandığı değerler için mücadele eden, hiç kimsenin hayalini dahi kuramadığı özgürlükleri ve iki yüz yıldır azalan özgüveni milletimize tekrar kazandıran, küllerinden yeniden doğan ümmetin kahramanıdır” ifadelerini kullandı.

MİLLETVEKİLLERİ ZİYARET EDİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Belediye Başkanı Kocaman ve İlçe Başkanı Yılmaz, AK Parti Milletvekilleri İlyas Şeker, Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cemil Yaman, Sami Çakır’ı da ziyaret ettiler. Kartepe’de yapılan yatırımlar ve projeler hakkında karşılıklı istişare ve görüş alış-verişinde bulundular.

BAKANLIĞA ZİYARET

Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman, Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı; Altyapı Yatırımlar Genel Müdürü Yalçın Eyigün'ü de makamında ziyaret ederek Kartepe’de yapılması planlanan ve devam eden yatırımlar hakkında rapor sundu. Yatırımların hızla tamamlanması için destek talebinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaman, ve, Ak, Kartepe, Ankara'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı