reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
19 Nisan 2019 - Cuma 18:12
 
Kocaman Resim Yaptı
Dünya Sanat Günü etkinliğine katılan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, tualin başına geçerek resim sanatına kabiliyetli olup olmadığını gösterdi.
YAŞAM Haberi
Kocaman Resim Yaptı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 15 Nisan Dünya Sanat Günü'nde bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "Sanat Sokakta" etkinliği ile Pakmaya Ortaokulu'nda minik sanatçılarımız ile bir araya geldi. Minik sanatçıların eserlerini inceleyen Başkan Kocaman, tualin başına geçerek resim yaptı.

 

KOCAMAN RESİM YAPTI

Kartepe Köseköy Mahallesi Bağdat Caddesi’nde bulunan Pakmaya Ortaokulu’nda "Dünya Sanat Günü" etkinliği kapsamında "Sanat Sokakta" sloganı ile gerçekleşecen etkinliğe Belediye Başkanı Kocaman’ın yanı sıra Kartepe Kaymakamı Tuncay Dursun’da katıldı. Pakmaya Ortaokulu Okul Müdürü Mazlum Temizkan protokol mensuplarına etkinlik hakkında bilgi verdi. 

 

GENÇLERİMİZİN OMUZUNDA

Etkinlik hakkında değerlendirme de bulunan Belediye Başkanı Kocaman “Gençlerimizin sanat ile iç içe büyümesi hayal dünyalarının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Kartepemiz başta olmak üzere ülkemiz hayalleri olan gençlerimizin omuzlarında yükselecektir. Her gencimizin ayrı bir branşta yetenekleri var. Bizlere ve eğitimcilerimize düşen bu yeteneklerin keşfedilmesini ve geliştirilmesini sağlamak. Bu etkinlik de buna çok güzel bir örnek, emeği geçenleri tek tek kutluyorum. Tarihimizde sanata büyük değer verilmiştir. Atalarımız tarafından günümüze kadar gelen eserler bunun en güzel kanıtıdır. Bizlerde her hizmetimizi bir sanatçı titizliğinde yapıyoruz” şeklinde konuştu. 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaman, Resim, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı