reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
24 Mayıs 2019 - Cuma 10:54
 
Kocaman,“İyi Günde Kötü Günde Beraberiz”
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Emekevler ve Sarımeşe Mahalleri’ndedüzenlenen iftar programlarına hemşehrilerinin davetlisi olarak katıldı.
GÜNDEM Haberi
Kocaman,“İyi Günde Kötü Günde Beraberiz”

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif ayı münasebetiyle Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, hemşehrileriyle iftar sofrasında bir araya geliyor. Belediye Başkanı Kocaman Emekevler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Sarımeşe Mahalle sakinleri tarafından Sarımeşe Merkez Camii’nde düzenlenen geleneksel iftar programlarına katıldı.

 

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Hemşehrileri tarafından sevgi ve ilgi ile karşılanan Belediye Başkanı Kocaman, iftar sonrası istek ve talepleri de dinledi. Hemşehrileriyle her zaman bir araya geldiklerini belirten Belediye Başkanı Av.Kocaman “İftar saatini beklerken ettiğimiz duaların, ezan okunurken açtığımız orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını dilerim. Rabbim kötü gün yaşatmasın… Biz iyi günde kötü günde hep birlikteyiz diyerek yola çıktık. Birbirimizden güç alıp, birbirimize omuz vereceğiz. Acılarımızı paylaşıp, sevinçlerimizi hep birlikte arttıracağız inşallah” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Bedirhan Özgeyik
Etiketler: Kocaman,“İyi, Günde, Kötü, Günde, Beraberiz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı