reklam
reklam
reklam
Haber
27 Ağustos 2019 - Salı 09:32
 
Kocaman Erzurumluların Konuğu Oldu
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Erzurum Aşkale Demirkıran Köyü Derneği'nin düzenlediği piknik programına katıldı.
SİYASET Haberi
Kocaman Erzurumluların Konuğu Oldu

Kartepe Erzurum Aşkale Demirkıran Köyü Derneği'nin Seka Kamp Piknik Alanında düzenlediği geleneksel piknik programına Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’da katıldı. Dernek Başkanı Metin Conikli tarafından karşılanan Belediye Başkanı Kocaman’a Erzurumlular büyük ilgi gösterdi.

 

BİRBİRİMİZİ SEVİYORUZ

Programda konuşan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Güzel ülkemiz üzerinde çok hain planlar yapılıyor. Bizler bu planların boşa çıkması için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bu mücadele hiç bitmeyecektir. İhtiyacımız olan birlik ve beraberliktir. Bizim birbirimizden farkımız yok. Kartepemizde 81 vilayetten hemşehrilerimizle huzur ve uyum içerisinde yaşıyoruz. Birbirimizi doğru insan, iyi insan olan herkesi seviyoruz. Her zaman istişare halindeyiz. Doğru işleri yapmaya çalışıyoruz. Bizlere desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum. Buraya il dışından gelen misafirlerimiz de vardır. Geldikleri yerlere selam ve sevgilerimi yolluyorum” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaman, Erzurumluların, Konuğu, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı