reklam
reklam
reklam
Haber
23 Ağustos 2019 - Cuma 16:59
 
Kocaman'dan Saha İnceleme
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, su kanalları temizleme ve Dumlupınar Mahallesi askeriye sapağındaki çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
SİYASET Haberi
Kocaman'dan Saha İnceleme

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Köseköy Hacıhalim ve İstasyon Tepecik Mahalleleri mevkiileri arasında kalan su kanalındaki temizleme ve Dumlupınar Mahallesi askeriye sapağındaki çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

 

ASKERİ SAPAĞA DÜZENLEME

Belediye Başkanı Kocaman, Uzunçiftlik, Ertuğrul Gazi, Uzunbey ve Dumlupınar Mahalleri ve yan yollardaki çevre düzenlemeleri hakkında belediye ekiplerinden bilgi aldı. Bu bölgede yapılan çalışmalar İzmit İlçe bağlantısı olması sebebiyle dikkat çekiyor. Belediye ekipleri üst yapı ve çevre düzenleme çalışmalarını hızla nihayete erdirmek için büyük gayret gösteriyor.

 

TEMİZLİĞE BÜYÜK ÖNEM

İlçe genelinde temizlik çalışmalarına büyük önem veren Belediye Başkanı Kocaman, Köseköy Hacıhalim ve İstasyon Tepecik Mahalleleri mevkiileri arasında kalan su kanalındaki temizleme çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı. Belediye Başkanı Kocaman, çalışmaların en kısa sürede tamamlanması talimatını verdi.

 

SAĞLIKLI KENTLEŞME

Çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Kocaman “Kartepemiz sağlıklı kentleşme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İlçelere olan bağlantı yollarının düzenlenmesi ile daha sağlıklı ve modern bir ulaşım sağlanacaktır. Bu çalışmalarla Kartepemizin çehresi değişiyor. Kartepemiz bir başka güzel olacak” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaman'dan, Saha, İnceleme,
Yorumlar
Haber Yazılımı