reklam
reklam
Haber
24 Mart 2019 - Pazar 16:34
 
Kocaman'a Avluburun'da Sevgi Seli
Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Av.M.Mustafa Kocaman, Avluburun Mahallesi’nde büyük bir sevgi seli ile karşılandı.
SİYASET Haberi
Kocaman'a Avluburun'da Sevgi Seli

KOCAMAN’A AVLUBURUN’DA SEVGİ SELİ

Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Av.M.Mustafa Kocaman, Avluburun Mahallesi’nde büyük bir sevgi seli ile karşılandı.

Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Av.M.Mustafa Kocaman, beraberinde AK Parti eski İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Özcan Aktoprak, belediye meclis üyesi adayları, Avluburun Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Akyol ile birlikte Avluburun Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi.

AVLUBURUN’A MAHALLE KONAĞI

Mahalle sakinlerinin yanı sıra esnaflarla da bir araya gelen Belediye Başkan adayı Kocaman, istek ve talepleri dinledi. Kocaman “Avluburun mahallemizin önemli bir ihtiyacına cevap verecek olan mahalle konağımız muhtarlık odası, kurs merkezi gibi hizmet birimlerini içerisinde barındıracak mahalle konağımız en kısa sürede hizmete girecektir” dedi.

ÜLKEMİZ ÜZERİNDE Kİ OYUNLAR

Esnafımızın daha fazla ticari hayatın içerisinde olması için gereken desteği sağlayacaklarını belirten Kocaman “Esnaflarımız ilçemizin gelişmesinde çok önemlidirler. Yapılan yatırımların yerine ulaşmasında rehberlik edeceklerdir. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara bakıyorsunuz esnafımızla, halkımızı karşı karşıya getirilmek istenmektedir. Vatanını, milletini seven esnaflarımız buna yanaşmazken, üst akılın ülkemiz içerisinde ki uzantıları bu duruma çanak tutmaktadırlar. Buna asla izin vermemeliyiz” şeklinde konuştu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaman'a, Avluburun'da, Sevgi, Seli,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı