reklam
reklam
Haber
22 Ocak 2020 - Çarşamba 15:22
 
Kocaelispor Yöneticisi Barış "Birçok Kulüp Takipte"
Türkiye Futbol Federasyonu 3.Lig, 2.Grup mücadelesinde doludizgin yoluna devam eden şehrimiz takımı Kocaelispor’da yönetimde yer alan Başkanvekili Murat Barış basın toplantısı düzenleyerek, açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
Kocaelispor Yöneticisi Barış

Kocaelispor yönetiminde yer alan isimlerden biri olan ve Basın Sözcülüğü görevine getirilen Murat Barış basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 

Kulübün Başkanvekili ve Basın Sözcüsü olarak görev yapan Murat Barış düzenlediği toplantıda gündeme dair açıklamalarda bulunurken kulübün ligde bulunduğu durum rehavete sebebiyet vermemesi gerektiğine değindi. Sözlerinin devamında Murat Barış şu ifadeleri kullandı “Dokuzda Dokuz yapan bir kulübüz. Son maç ile birlikte bunu da perçinledik. Son maça kadar bu mücadele devam edecek. Rehavete kapılmadan adım adım şampiyonluğa gidiyoruz. Tüm halkımızı, taraftarımızı tribünleri hınca hınç doldurmaya davet ediyoruz.”

 

Basın Sözcüsü Barış, Gökdeniz Bayrakdar hakkında da açıklamalarda bulundu. Barış “Başarılı futbolcumuz Gökdeniz Bayrakdar’a birden fazla talip var. Süper Lig ekipleri olmak üzere birçok kulüp takipte.  Futbolcumuza teklif gelmesi gurur verici. Kendisini U19 Milli Takımına davet edildi ve onu buraya yollayacağız. Transferi konusunda kulübümüz menfaatleri doğrultusunda gereken yapılacak. Sezon sonuna kadar kulüpte kalacak bir formül arıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Altyapı konusuna da değinen Barış, son derece başarılı bir altyapı ekibine sahip olduklarını ve Türkiye Şampiyonasına katılacak olan altyapılarının mevcut olduğunu ifade etti. Açıklamasının devamında birçok konuya değinen Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Murat Barış başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’e ve kendilerine kolaylık sağlayan herkese kulüp ve yönetim kurulları adına teşekkürlerini sundu.

Kaynak: Editör: Muhammet Emin CAN
Etiketler: türkiye, kocaeli, haber kocaelispor, gökdeniz, bayrakdar, transfer, yönetim
Yorumlar
Haber Yazılımı