ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
26 Mart 2021 - Cuma 15:42
 
Kocaelispor kongresi yarın yapılacak
Kocaelispor Kulübü'nün cumartesi günü çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen Genel Kongresi yarın saat 11:00’da Seka Park'ta bulunan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
SPOR Haberi
Kocaelispor kongresi yarın yapılacak

Genel Kurul, yarın saat 11.00'de Kocaeli Kongre Merkezi'nde çoğunluğa bakılmaksızın toplanacak ve Yeşil-Siyahlı kulüp yeni başkanını seçecek. Başkanlığa adaylığını şu ana kadar açıklayan tek isim mevcut Başkanvekili Engin Koyun.

HODRİ MEYDAN'DAN ÇAĞRI

Öte yandan taraftar grubu Hodri Meydan Kocaeli halkına kongreye katılmaları konusunda çağrıda bulundu. Çağrıda şu ifadelere yer verildi: "Kocaelispor Kulübü'nünü Genel Kongresi yarın saat 11:00’da “Seka Park Yeni Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Kulübümüzün geleceği için çok önemli kararların alınacağı bu kongreye, yeşil siyah renklere gönül vermiş tüm taraftarlarımızı, atkıları ve formalarıyla birlikte Seka Park’ta bekliyor olacağız. Yapılacak olan bu kongre, Kocaelispor’umuzun geleceği için büyük bir önem arz etmektedir. O gün tüm taraftarlarımız ile birlikte kongreye katılım sağlayarak tüm Türkiye’ye Kocaelispor’umuzun büyüklüğünü sizlerinde desteği ile bir kez daha göstereceğiz. Hafta sonu bütün işleriniz için mazeretiniz Kocaelispor olsun."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaelispor, kongresi, yarın, yapılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı