reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
10 Haziran 2019 - Pazartesi 17:37
 
Kocaelispor’dan Taraftara Mesaj Var!
Kocaelispor Kulübü, 14 Haziran Cuma günü yapılacak olan kongreye tüm taraftarları ve üyeleri davet ederek kulübe sahip çıkmalarını istedi
SPOR Haberi
Kocaelispor’dan Taraftara Mesaj Var!

Kocaelispor Kulübü, 14 Haziran Cuma günü yapılacak olan kongreye tüm taraftarları ve üyeleri davet ederek kulübe sahip çıkmalarını istedi. Yapılan açıklamada ”Kötü niyetleriyle algı yaratan, çıkardıkları ses ile kendilerine bu büyük camianın çoğunluğu izlenimi verenler dışında kalan herkes: İyi niyetiyle bu algılara aldanan veya doğru yolu göstermek için samimi eleştiri yapan tüm arkadaşlar, çamura bulaşmamak için sessizce takip eden, özelden mesaj yazarak, arayarak, yolda durdurarak desteklerini ifade eden, helallik isteyen, sessiz çoğunluk, sessiz çığlık, Taraftar Dernekleri ve Tüm Semtler; Kongre Üyeleri ve Tüm Taraftarlar; Haftaya eskisi gibi bir taraftar olarak yanınızda olacağım. Ama bu hafta, Kulübümüzün geleceği için hepimize düşen görevler var.

GENEL KURUL KARAR VERECEK

Kocaelispor’a kimin Başkan olacağına, Genel Kurul Üyeleri karar verir. Ama kimlerin olamayacağına HALK karar verebilir. Bu camiada bedeller ödemiş, gerektiğinde başkanlık yapmış Cemal Derya, Serkan Toprakoğlu; Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler ve kardeşleri; taraftar derneklerinde geçmiş dönemlerde görev yapmış başkanlar ve yöneticileri, Yıllarca taraftara abilik yapmış Cavit Ayaz, Nedim Yılmaz gibi tek tek sayamadığım abiler; Sevdası uğruna gırtlak patlatan, takımını asla yalnız bırakmayan Kocaelispor Taraftarları; Kimlerin geçmişte bu kulübe çok büyük zararlar verdiğini, kimlerin başkan / gölge başkan / Hülleci Başkan  olmaması gerektiğini, çıkın açıklayın. Genel algı olarak taraftar olmak ülkemizde sadece bağırmak, deplasmana gitmek, kombine, bilet ve ürün satın almak olarak tanımlanabilir ama Kocaelispor taraftarı bunları yaparken, Kulüpten taraf olması ve sorumluluk alması gerektiğini de bilir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaelispor’dan, Taraftara, Mesaj, Var!,
Yorumlar
Haber Yazılımı