reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 16:51
 
Kocaelispor Açıklaması Hazırlıyor!
Saffet Sancaklı’ya Kocaelispor tarafından verilen paralarla ilgili sıcak gelişme yaşandı. MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Kocaelispor’un 25 senesi ile ilgili açıklama yapmaya hazırlanıyor.
GÜNDEM Haberi
Kocaelispor Açıklaması Hazırlıyor!

Ne zaman gündem Kocaelispor olsa birileri Saffet Sancaklı’ya ödenen parayı yeniden gündeme sürüyor. Her sürdüğünde ise hem MHP hem de Saffet Sancaklı’ya ağır eleştiriler geliyor. Peki gerçek ne? Artık Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı susmama kararı aldı.

 

SAFFET SANCAKLI AÇIKLAMA HAZIRLIYOR

İl binasında gerçekleştirilen basın açıklamasında Saffet Sancaklı ve Kocaelispor’a dikkat çeken MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kocaelisporun 25 senesi ile ilgili açıklamalar yapacaktır” dedi. Sancaklı, “Kocaelispor efsane kaptanı Saffet Sancaklı önümüzdeki günlerde Kocaelisporun 25 senesi ile ilgili açıklamalar yapacaktır. Kocaelisporda Saffet Sancaklı üzerinden giden paranın nereye gittiğini kime gittiğini hem MHP'ye kurumsal olarak hem de Sancaklıya yapılan saldırının neden yapıldığını herkes görecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaelispor, Açıklaması, Hazırlıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı