reklam
reklam
Haber
29 Ekim 2020 - Perşembe 15:59
 
Kocaelililere, 2 Günlük Sel Uyarısı!
Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü duyurdu, sağanak yağmur bugün saat 18.00’e kadar sürecek, sonrasında yerini bulutlu bir havaya bırakacak. Ancak yarın ve 31 Ekim Cumartesi günü kuvvetli yağmur var. Meteoroloji Müdürlüğü, Kocaelilileri sel ve su baskınlarına karşı uyardı. İşte haftalık hava durumu…
GÜNDEM Haberi
Kocaelililere, 2 Günlük Sel Uyarısı!

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü, bugün açıkladığı saatlik tahminde yağmurun saat 18.00’e kadar süreceğini duyururken yarın ve 31 Ekim Cumartesi günü için Kocaelilileri sel ve su baskınlarına karşı uyardı.

 

Yağışlı hava 2 gün kuvvetli şekilde etkili olduktan sonra yerini sağanak olmayan yağışa bırakacak ve 2 Kasım Pazartesi günü kenti terk edecek ancak 4 Kasım Çarşamba günü yeniden başlayacak, 5 Kasım Perşembe günü de etkisini sürdürecek. Sıcaklıklar (Özellikle gece) hissedilir derecede düşecek. İşte haftalık hava durumu…

 

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğünden alınan hava tahmin raporuna göre 30 Ekim Cuma günü yani yarın gök gürültülü kuvvetli sağanak yağış var. Sıcaklık en düşük 17, en yüksek 21 derece. 31 Ekim Cumartesi günü hava gök gürültüsüz kuvvetli sağanak yağışlı olacak, sıcaklık en düşük 14, en yüksek 17 derece seviyesine düşecek. 1 Kasım Pazar günü, sağanak olmayan yağış beklentisi var.

 

Sıcaklık en düşük 14, en yüksek 16 derece olacak. 2 Kasım Pazartesi günü yağmur, yerini parçalı bulutlu ve güneşli bir havaya bırakacak. Sıcaklık, en düşük 10 dereceye düşecek, en yüksek sıcaklık ise 18 dereceye çıkacak. 

 

 3 Kasım Salı günü kentte bulutlu bir hava hakim olacak. Sıcaklık en düşük 12, en yüksek 18 derece olarak hissedilecek. Orta vadeli tahminlere baktığımızda ise 4 Kasım Çarşamba ve 5 Kasım Perşembe günü sağanak yağış bekleniyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaelililere,, 2, Günlük, Sel, Uyarısı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı