reklam
reklam
Haber
16 Ağustos 2019 - Cuma 09:21
 
Kocaeli TV HD Yayın Formatına Geçiş Yaptı
Kocaeli’nin dünyaya açılan kanalı Kocaeli TV HD yayın formatına geçiş yaptı. Kocaeli TV HD uyumlu uydu alıcılarında yeni yayın frekansıyla Kocaeli’nin sesini Dünya’ya duyurmaya devam edecek.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli TV HD Yayın Formatına Geçiş Yaptı

Kocaeli’nin ilk uydu televizyonu, Kocaeli’nin Dünya’ya Açılan Kanalı Kocaeli TV 16 Ağustos 2019 tarihi itibariyle HD yayın formatına geçiş yaptı. Kocaeli TV gelişen teknolojiyle birlikte artık her eve girmeye başlayan Full HD çözünürlüklü televizyonlarda daha iyi görüntü kalitesiyle yayında olacak. HD uyumlu uydu alıcılarında, yeni yayın frekansı ile Kocaeli'nin sesini tüm dünyaya duyurmaya devam edecek.

 

KOCAELİ TV D-SMART 280. KANAL VE TURKSAT 4A'DA HD YAYIN FORMATINDA

Kocaeli’nin ve bölgenin en güçlü kanalı Kocaeli TV izleyicisine daha iyi hizmet verebilmek adına gelişen teknolojinin gerisinde kalmayarak son sistem ekipman ve yayın kalitesiyle gücüne güç katmaya devam ediyor.  D-Smart 280. Kanal ve TURKSAT 4A’da izleyicileriyle buluşan Kocaelİ Tv 16 Ağustos 2019 itibariyle HD yayın formatına geçişini tamamladı ve yeni frekansıyla HD uydu alıcılarındaki yerini aldı. 

 

KOCAELİ TV HD YAYIN FORMATI YENİ FREKANSLARI 

Kocaeli TV’yi hd yayın formatıyla televizyonunuza eklemek için uydu alıcınızın ya da dahili uydu alıcısı bulunan televizyonunuzun ayarlar menüsünden şebeke arama (network search) açık seçilerek, kanal arama (manuel search) e tıklayarak   FREKANS kısmını 12245, polarizasyon bölümünü 27500 ve symbol rate alanını 5/6 olarak ayarladıktan sonra kocaeli’nin kanalı Kocaeli tv’yi hd yayın formatıyla izleyebileceksiniz. Ayrıca uydu alıcınızın ve televizyonunuzun ayarlar bölümünden otomatik arama yaparak da Kocaeli tv’nin hd yeni frekansını televizyonunuza ekleyebileceksiniz.

 

Uydu:                               TURKSAT 4A

Frekans:                          12.245 MHz

Polarizasyon:                   27500

Symbol Rate:                   5\6 

 

 

Kaynak: (KHM) - Kocaeli TV Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Kocaeli, TV, HD, Yayın, Formatına, Geçiş, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı