reklam
reklam
reklam
Haber
13 Kasım 2019 - Çarşamba 07:05
 
Kocaeli'nin İlk Kadın İlçe Emniyet Müdürü
Kocaeli’nin ilk kadın ilçe emniyet müdürü Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu'nun göreve başlamasının ardından beklenen görev değişiklikleri açıklandı.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli'nin İlk Kadın İlçe Emniyet Müdürü

İstanbul Üsküdar Kemalettin Eröğe Polis Okulu’nda görev yapan Şaheser Alaca Darıca Emniyet Müdürlüğüne atandı. Daha önce Akçakale İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinde de bulunan Alaca, o dönem Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü olan Veysal Tipioğlu ile birlikte çalıştı. Alaca bir süre Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Özel Kalem Müdürlüğü görevini de yürüttü. 

ŞAHESER ALACA KİMDİR?

Ankara da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara ilinde tamamladıktan sonra 1996 yılında Polis Akademisine girmiş, 2000 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra Ankara İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Komiser Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Sırası ile Ankara, İstanbul İl Emniyet Müdürlüklerinde çeşitli birimlerde görev yaptıktan sonra, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünde göreve başlamıştır. Şanlıurfa ili Akçakale ilçesinde görev yapmakta iken 25.01.2017 tarihi itibari ile Akçakale İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı. 2018 yılı Ağustos ayında İstanbul'a tayini çıktı. Alaca bir çocuk annesidir

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli'nin, İlk, Kadın, İlçe, Emniyet, Müdürü,
Yorumlar
Haber Yazılımı