ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
06 Ekim 2021 - Çarşamba 17:34
 
Kocaeli Kaya Motor Satışa Başladı
Herkese Mobilite’nin İkinci Şubesi Koceli Kaya Motor, Motor Severler İle Buluşmaya Hazırlanıyor
GÜNDEM Haberi
Kocaeli Kaya Motor Satışa Başladı

Hareket özgürlüğüne katkı sağlamak amacı ile çıkılan yolda Herkese Mobilite ile ilimize ve motor camiasına yeni bir soluk getiren Kocaeli Kaya, ikinci şubesi Kocaeli Kaya Motorismi ile hizmet vermeye başlıyor.

 

Mehmet Ali Paşa Demokrasi Bulvarındaki yeni şubesi ilemotor severlerin dikkatini çekecek olan HerkeseMobilite’nin ikinci şubesi Kocaeli Kaya Motor, KYMCO, VESPA, PIAGGIO, MOTO GUZZI, APRİLİA, SUZUKİ ve SILENCE’nin bayilikleri ile fark yaratmaya hazırlanıyor. Kocaeli Kaya Motor yeni şubesinde dünyaca ünlü markaların giyim ve aksesuar satışları da gerçekleştirilecek.

 

Şuan için Hazırlıkların tamamlandığını ve hizmet vermeye hazır olduklarını belirtenHerkese Mobilite Genel Müdürü Yusuf Er Tüm bu yeni modellerin stoklar çerçevesinde satışa sunulacaklarını belirtti. Yusuf Er;Kocaeli Kaya Motor hem konumu, hem  geniş ürün gamı hem de servis hizmeti ile  Kocaeli’ne ve Çevre illere hizmet sağlayacağız. Bunun dışında herkesemobilite.com.tr adresi üzerinden de ürün satışlarımıza devam edeceğiz. Biz Kocaeli Kaya ve Herkese Mobilite ailesi olarak tüm motor severleri  bu nadide ürünleri görmeleri ve deneyimlemeleri için Showroom’mumuza bekliyoruz dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli, Kaya, Motor, Satışa, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı