reklam
reklam
Haber
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 18:12
 
Kocaeli Kaya'da İkinci El Araçlar da Garanti Kapsamında!
Toyata Plaza Kocaeli Kaya Genel Müdürü Cenap Gürel İkinci el araç satışındaki son gelişmeleri Kocaeli Tv Mikrofonlarına anlattı.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli Kaya'da İkinci El Araçlar da Garanti Kapsamında!

Gürel sıfır araçlara verilen garantilerin artık çıkan yasa ile ikinci elede verildiğini bu onayın 1 nisan tarihinden itibaren yürürlüğe girdiğini dile getirdi.

Gürel türkiyede satılan her 1 sıfır araca karşı ikinci el de ise 5 araç satılıyor.Yani burudumun ikinci el satışının pazarının daha büyük olduğunu ve ikinci elde tüketici probleminin daha yüksek olduğunu söyledi.

Gürel Toyata Kaya Plaza olarak ikinci elde 3 ay 5000 km garantisini 12 ay 20000 km çıkarttıklarını dile getirerek aracın mevcut durumunun tespiti konusunda da tüketicileri bilinçlerdi ve hukuki süreci hakkında bilgi vererek TSE 13805 BELGESini ilk olarak Kocaeli Kayanın aldığını söyleyerek müşterilerinin tam güvenini kazandıklarını söyleyerek,

“Rent a toyota olarak araç kiralama uzun dönemde ve kısa dönemde kiralama hizmeti verdiklerini sözlerine ekledi ve şirketler için kiralamanın daha cazip olduğunu ve ciddi avantajlarının olduğunu belirtti.

Gürel Europcar Kocaeli Yetkili firmasının kendilerini olduğunu söyleyerek araç kiralamada nelere dikkat edilmeli ve nelerin daha avantajlı olacağını anlattı.

Kaynak: (KHM) - Kocaeli TV Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Kocaeli, Kaya'da, İkinci, El, Araçlar, da, Garanti, Kapsamında!,
Yorumlar
Haber Yazılımı