reklam
reklam
Haber
22 Ekim 2020 - Perşembe 10:45
 
Kocaeli İçin Haftalık Hava Durumu!
Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü, haftalık hava tahmin raporunu açıkladı. Peki raporda yağış var mı, sıcaklık düşecek mi, artacak mı? İşte haftalık hava durumu…
GÜNDEM Haberi
 Kocaeli İçin Haftalık Hava Durumu!

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü, haftalık hava tahmin raporunu açıkladı. Peki, 22 Ekim-28 Ekim tarihlerini kapsayan raporda yağış var mı, sıcaklık düşecek mi, artacak mı? İşte cevabı… 

Kocaeli, bugün güne puslu bir havada başladı, sonrasında güneş açtı. Meteoroloji Müdürlüğü, havanın bugün açık ve güneşli olacağını, sıcaklığın en düşük 17, en yüksek 26 derece olacağını duyurdu. 

Yarın yani 23 Ekim Cuma günü de sabah saatlerinde hava puslu olacak, sonrasında hava açacak. Sıcaklık en düşük 18, en yüksek 26 derece seviyesinde seyredecek. Puslu hava, 24 Ekim Cumartesi günü de sürecek, gün içinde hava güneşli olacak. Sıcaklık en düşük 19, en yüksek 27 derece olarak hissedilecek.
 25 Ekim Pazar günü hava az bulutlu ve güneşli olacak, sıcaklık en düşük 18, en düşük 28 derece seviyesinde seyredecek. 26 Ekim Pazartesi günü hava parçalı bulutlu ve güneşli, sıcaklık en düşük 19, en yüksek 26 derece. Orta vadeli tahminlere baktığımızda ise 27 Ekim Salı ve 28 Ekim Çarşamba günü de yağış yok, hava güneşli.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Kocaeli, İçin, Haftalık, Hava, Durumu!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı