reklam
reklam
Haber
25 Ocak 2020 - Cumartesi 17:14
 
Kocaeli Depreme İlk Refleks Gösteren İllerden Oldu
Elazığ'da gerçekleşen 6.8 büyüklüğündeki deprem tüm yurtta büyük paniğe sebep oldu. Depremi en iyi bilen şehir olan ilimiz Kocaeli Elazığ'da gerçekleşen felakete en çabuk refleks gösteren illerin başında geldi, itfaiye ve UMKE ekipleri acil duruma geçti, bir kısım ekipler gece yarısı Elazığ'a doğru yola çıktı.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli Depreme İlk Refleks Gösteren İllerden Oldu

Kocaeli'nin kanalı Kocaeli TV bu elim hadiseyi özellikle an be an yakından takip etti. Genel Yayın Yönetmenimiz Burak Turan'ın Elazığlı olması sebebiyle deprem haberi alınır alınmaz yönetmenimizin edindiği bilgilerle oradaki vatandaşların sesini, yıkıma ait özel fotoğrafları ilk defa kamuoyu Kocaeli TV ekranlarından duymuş oldu. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin "Talep halinde ekipler hazırda bekliyor" duyurusu üzerine yönetmenimiz Burak Turan Kanal 23 ekranlarına canlı olarak bağlandı ve Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin Elazığ'ın arkasında durduğunu, başkanımız Doç Dr. Tahir Büyükakın'ın Elazığlıların yanında olduğunu ve başkanımızın geçmiş olsun dileklerini Elazığlılara sıcağı sıcağına canlı yayında aktardı. Haber şefimiz Hakan Katırcı'nın koordine ettiği ekibimiz gün ağarana kadar kocaelitv.com.tr adresinden anlık sıcak gelişmelerine ilk defa sadece Kocaeli TV aracılığıyla duyurdular.

Bizde Elazığ'da hayatını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına başsağlığı diliyor, bir daha böyle acıların yaşanmamasını yüce Allah'tan niyaz ediyoruz. 

 

Kaynak: (KHM) - Kocaeli TV Haber Merkezi Editör: Muhammet Emin CAN
Etiketler: Kocaeli, Depreme, İlk, Refleks, Gösteren, İllerden, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı