reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
27 Haziran 2019 - Perşembe 09:58
 
Kocaeli'den O Göreve Atama!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün sabah Kültür ve Turizm Bakanlığından açıkta bulunan makamlara atama yaptı. O atamalardan birisi ise Kocaeli’nden oldu.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli'den O Göreve Atama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanlığına yönelik bugün önemli atamalara imza attı. Atamalar içerisinde bir isim dikkat çekti. Kocaeli’nde geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen simalardan olan Yahya Coşkun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

 

Yahya Coşkun Genel Müdür Yardımcısı oldu

Genel müdürlüğün görevleri; Türk kültür mirasını araştırmak, derlemek ve gelecek nesillere aktarılmasını sağlamak için gerekli toplumsal bilinci oluşturmak; ulusal ve uluslar arası düzeyde ilgili kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör ve sivil toplum örgütleriyle kamu yararına odaklı kültürel etkinlikler düzenlemek, yazılı ve görsel materyaller üretmek; kültür ve turizm konularında gerekli eğitim hizmetlerini sunarak, turizmin nicelik ve nitelik olarak gelişmesinde sektöre öncülük etmek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli'den, O, Göreve, Atama!,
Yorumlar
Haber Yazılımı