reklam
reklam
Haber
20 Ekim 2020 - Salı 16:21
 
Kocaeli'de Havalar Nasıl Olacak?
Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü duyurdu, yağmur uzun bir süre Kocaeli’yi terk edecek, güneş yüzünü 1 hafta boyunca gösterecek. Sıcaklık da güneşin etkisiyle artacak ama gece sıcaklıkları değişmeyecek. İşte haftalık hava durumu…
GÜNDEM Haberi
Kocaeli'de Havalar Nasıl Olacak?

Kocaeli’de daha önce açıklanan 5 günlük yağış tahmini değişti. Bu tahminin 3 günü tuttu, bugün ise yağmur henüz kendini göstermedi ancak Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğüne göre yağış sabaha kadar sağanak şekilde etkili olacak.

 

 Tahmindeki değişiklik ise 21 Ekim Çarşamba günü için yaşandı. Daha önce yağmurlu olacağı belirtilen çarşamba günü için yapılan yağmur tahminin yerini güneş aldı. Meteoroloji Müdürlüğünün yeni açıklanan tahminine göre 1 hafta boyunca yağış yok, hava güneşli. Sıcaklık artacak ancak gece sıcaklıkları değişmeyecek.

 

 İşte haftalık hava durumu… 


21 Ekim Çarşamba günü yani yarın, saat 06.00’dan sonra yağış kenti tamamen terk edecek. Parçalı bulutlu ve güneşli havanın etkili olacağı çarşamba günü, sıcaklık en düşük 17, en yüksek 23 derece olacak.


 22 Ekim Perşembe günü az bulutlu ve güneşli bir hava var. Sıcaklık en düşük 17, en yüksek 25 derece seviyesinde seyredecek. 


Az bulutlu ve güneşli hava açıklanan raporun diğer günlerinde de sürecek. 23 Ekim Cuma günü sıcaklık en düşük 16, en yüksek 26 derece olarak hissedilecek. 


24 Ekim Cumartesi günü en düşük sıcaklık 17, en yüksek sıcaklık 26 derece. 25 Ekim Pazar günü ise en düşük sıcaklık 18, en yüksek sıcaklık 26 derece olacak. 


Orta vadeli tahminlere baktığımızda sıcaklık tahmini olmasa da yağış durumuyla ilgili bilgi mevcut. Buna göre 26 Ekim Pazartesi ve 27 Ekim Salı günü de hava güneşli.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli'de, Havalar, Nasıl, Olacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı