reklam
reklam
Haber
28 Eylül 2020 - Pazartesi 10:08
 
Kocaeli'de Hava Nasıl Olacak?
Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü duyurdu; yağmur geliyor… Haftalık hava tahmin raporunda en düşük sıcaklığın 17 dereceye kadar gerileyeceği ancak sonrasında tekrar yükselişe geçeceği duyuruldu. İşte haftalık hava durumu…
GÜNDEM Haberi
Kocaeli'de Hava Nasıl Olacak?

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü duyurdu; yağmur geliyor, sıcaklık düşecek. Haftalık hava tahmin raporunda 2 gün gök gürültülü sağanak yağış var. Sıcaklık ise 17 dereceye kadar gerileyecek ancak sonrasında tekrar yükselişe geçecek.


 İşte haftalık hava tahmin raporu… Kocaeli’de bugün parçalı bulutlu ve güneşli bir hava hakim. En düşük sıcaklık 22, en yüksek sıcaklık 30 derece. 29 Eylül Salı günü yani yarın, güneş yerini gök gürültülü sağanak yağışa bırakacak. Sıcaklık en düşük 24, en yüksek 29 derece olacak. Eylül ayının son günü yanı 30 Eylül Çarşamba günü de hava gök gürültülü sağanak yağışlı. Çarşamba günü sıcaklık bir hayli düşecek.


 En düşük sıcaklık 19, en yüksek sıcaklık 22 derece seviyesinde seyredecek. Kocaeli, ekim ayına parçalı bulutlu ve güneşli bir havada girecek. 1 Ekim Perşembe günü hava güneşli olsa da sıcaklık en düşük 17, en yüksek 25 derece civarında olacak. 


2 Ekim Cuma günü hava yine parçalı bulutlu ve güneşli, sıcaklık yükselişe geçecek. En düşük sıcaklık 19, en yüksek sıcaklık 26 derece olarak hissedilecek. Orta vadeli tahminlerde sıcaklık tahmini olmasa da yağış bilgisine yer verilmiş. Buna göre 3 Ekim Cumartesi ve 4 Ekim Pazar günü hava güneşli.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli'de, Hava, Nasıl, Olacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı