reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
22 Temmuz 2019 - Pazartesi 09:41
 
Kocaeli'de Bamya Fiyatları El Yakıyor
Pazar Pazarı’nda bu hafta fiyatlar normale dönerken, en pahalı ürün olarak bamya dikkatleri çekerken diğer meyve sebzelerde düşen fiyatlar yüzleri güldürdü.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli'de Bamya Fiyatları El Yakıyor

Kocaeli'de geçtiğimiz haftalar özellikle domateste yaşanan fiyat artışları vatandaşın cebinede olumsuz yansımıştı. Pazar pazarında bugünkü fiyatlar ise yüzleri güldürdü. Pazarda hem satıcılar hem de alıcılar memnun olduğu gözlemlendi.

DOMATES 2 LİRA

Geçen haftalara göre fiyatlar düşerken en çok dikkatleri çken düşün domateste gerçekleşti. Geçtiğimiz haftalarda 10 lira seviyelerini gören domates bu hafta 2 lira. Diğer belli başlı meyve sebzelerde fiyatlar şöyle: Soğan (KG) 2.5 TL, Patates (KG) 2 TL, Şeftali (KG) 4 TL, Üzüm (KG) 5 TL, Muz (KG)  7.50 TL ila 10 TL, Fasulye (KG) 3 TL, Marul tane 2 TL.

BAMYA EL YAKIYOR

Pazarda vatandaş tüm meyve sebze fiyatlarından memnun kalırken bamya fiyatları 20 TL'den başlıyor. Bamya satan pazarcılar bollaşması durumunda fiyatların önümüzdeki haftalarda düşmesini beklediklerini belirttiler. Önümüzdeki haftalarda bamya fiyatının 10 TL civarına inmesi bekleniyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli'de, Bamya, Fiyatları, El, Yakıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı