reklam
reklam
Haber
03 Ağustos 2020 - Pazartesi 15:31
 
Kocaeli’de 815 Öğretmenin Yeri Değişti
İl içi atama talebi kapsamında Kocaeli’de 815 öğretmenin yeri değişti. Yer değiştiren öğretmenlerin görevden ayrılma işlemleri ise 4 Ağustos’ta başlayacak.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli’de 815 Öğretmenin Yeri Değişti

MEB Personel Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve İl Milli Eğitim Müdürlükleri kanalıyla açıklanan il içi atama ve tayin sonuçları duyuruldu. 


20 Temmuz - 27 Temmuz tarihleri arasında sistem üzerinden il içi atama talebinde bulunan öğretmenler için 28 Temmuz’da atama sonuçları ilan edilmeye başlandı. Kadrosunun bulunduğu kurumda 3 yılı tamamlayan öğretmenler tarafından yapılan il içi yer değişikliği başvurusunda görevden ayrılma işlemleri ise 4 Ağustos’ta başlayacak. 


 Kocaeli’de 815 öğretmenin yeri değişirken aralarında din kültürü ve ahlak bilgisi, fen bilimleri, İngilizce, matematik gibi branşların olduğu il içi yer değiştirmede, en çok okul öncesi ve sınıf öğretmenlerinin başvuru yaptığı görüldü. Ayrıca bazı okullarda müdür yardımcılığı görevinde bulunanların ise il içi atama kapsamında yeni okullarda öğretmen olarak görev yapacağı öğrenildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli’de, 815, Öğretmenin, Yeri, Değişti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı