reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
10 Haziran 2019 - Pazartesi 12:51
 
Kocaeli Barosu Bayramlaştı
Kocaeli Barosu, üyeleriyle Adliye giriş katında buluna Baro odasında bayramlaştı. Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin, üyelere çikolata ikram etti.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli Barosu Bayramlaştı

Ramazan Bayramı tatilini geride bırakırken Kocaeli Barosu, üyeleriyle Adliye'nin giriş katında buluna Baro odasında bayramlaştı.

Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir'in ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma programına Baro eski Başkanları Av. Fahri Örengül, Av. Ersayın Işık, Av. Tamer Solakoğlu, Av. Bora Uluç, Av. Cumhur Arıkan, Baro yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda üye katılım sağladı. Bayram sonrası hasret giderek sohbet eden üyelere Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin, çikolata ikramında bulundu.

 

Bayramlaşma programında konuşan Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin “Bayramlar hepimiz için gerçekten çok kıymetli. Bayram süresince ailelerimizle bir araya gelerek güzel bir bayramı geride bıraktık. Bugünde ikinci ailemiz olan Kocaeli Barosu meslektaşları olarak bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hepinizin ve ailelerinizin geçmiş bayramlarını, milletimizin bayramını kutluyorum. Bugün burada bir arada olmamız çok kıymetli. Mesleğimizin sorunlarını yine böyle bir araya gelerek çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli, Barosu, Bayramlaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı