ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
01 Aralık 2021 - Çarşamba 15:23
 
Kocaeli, 28 Büyükşehir’i geride bıraktı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Medya Raporlama Analiz Şirketi BoomSocial’ın hazırladığı Sosyal Medya Kullanım Performans Analizi’nde Türkiye Büyükşehir Belediyeleri arasında 2’inci oldu.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli, 28 Büyükşehir’i geride bıraktı

Hizmet ve sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’ye örnek hizmetlerini geliştirerek dikkatleri üzerinde toplamayı başardı ve bu üstün performansı sosyal medyaya yansıttı. Özellikle Instagram’da kazandığı yüksek etkileşimle çalışmalarının meyvesini toplayan büyükşehir, bu başarıyı 30 büyükşehir arasından ikinciliğe taşıdı.

 

KASIM AYI İKİNCİSİ

Kurulan Yeni Medya Birimi ile sosyal medyayı etkili kullanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sosyal mecrada varlığını iyiden iyiye hissettirdi. Buna göre Kasım ayı Türkiye Büyükşehir Belediyeleri Sosyal Medya Kullanım Performans Analizi’ne göre Instagram’da 437 bin 687, Twitter ’da 27 bin 498, Facebook’ta 105 bin 948 toplamda ise 453 bin 128 etkileşim sayısıyla kendine ikinci sırada yer buldu.

 

 

KOCAELİ HALKI TAM DESTEK VERİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi paylaşımlarında Kocaeli halkı tarafından ise tam puan aldı. Yaptığı paylaşımlarla hem güldüren hem de düşündüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda da Kocaeli ile ilgili öğretici bilgilerde bulundu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli,, 28, Büyükşehir’i, geride, bıraktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı