reklam
reklam
Haber
29 Mart 2020 - Pazar 18:14
 
Kentin Giriş ve Çıkışlarında Kontrollere Başlandı
Koronavirüsle mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı talimatları ile ülke genelinde şehirlere girişlerde kontrol noktalarında seyahat izin belgeleri ve sağlık kontrolleri faaliyetleri kentimizde de başladı.
GÜNDEM Haberi
Kentin Giriş ve Çıkışlarında Kontrollere Başlandı

Kocaeli’ye giriş çıkış yapan tüm araçlar kontrol edildi. Araç içerisindeki herkesin ateşi ölçüldü. 
 
Korona virusle (Covid-19) mucadele kapsaminda İçişleri Bakanlığının talimatları ile Ülke genelinde şehirlere girişlerde kontrol noktaları kuruldu. Talimat gereği vatandaşlarımızın seyahat izin belgeleri ve sağlık durumlarının kontrol edilmesi faaliyetlerine başlandı. 
 
Bu kapsamda Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından kurulan 7 noktada  24 saat esasına göre gerekli kontroller yapılmaya başladı. Kartepe Özdilek tesisleri karşısına, Gebze D-100 üzeri Mc Donalds yanına, Karamürsel Misli Çeşme Mevkiine, Sakarya-Sapanca girişine, Körfez turnikelere, İzmit Kandıra turnikelere ve Gebze turnikelere uygulama noktaları oluşturuldu.  
 
Kocaeli’ye giriş çıkış yapan tüm araçlar kontrol edildi. Araç içerisinde bulunanların seyahat sebepleri soruldu. Araçalrdaki tüm vatandaşların sağlık kontrolleri yapılarak, ateşleri ölçüldü.Kaynak: Editör:
Etiketler: Kentin, Giriş, ve, Çıkışlarında, Kontrollere, Başlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı