reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
23 Ocak 2020 - Perşembe 14:52
 
Kartepelilerden Başkan Büyükakın’a Pankartlı Teşekkür
Kartepeli vatandaşlar Salim Dervişoğlu Caddesini çift şeritli modern bir görünüme kavuşturan Başkan Büyükakın’a teşekkürlerini pankart ile gösterdi.
GÜNDEM Haberi
Kartepelilerden Başkan Büyükakın’a Pankartlı Teşekkür

Kent içi ulaşıma neşter vuran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kartepe yoluna alternatif güzergah olan Salim Dervişoğlu Caddesi’ni çift şeritli modern bir görünüme kavuşturdu. Bölgenin ulaşımına nefes aldıran projeden duydukları memnuniyeti Kartepe ilçesi sakinleri Başkan Büyükakın’a hazırladıkları pankart ile gösterdi.

 

3 İlçeyi Birbirine Bağlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Salim Dervişoğlu Caddesi’ni yeniledi. D – 100 karayoluna alternatif olarak hizmet veren Salim Dervişoğlu Caddesi, çift şeritli modern bir yol haline getirildi. 2 etap halinde inşa edilen Salim Dervişoğlu Caddesi, İzmit, Kartepe ve Başiskele ilçesini birbirine bağlıyor.

 

2 Çarpı 2 Duble Yol

Salim Dervişoğlu Caddesi duble yolu 2 çarpı 2 şeritli hale getirildi. Sekapark girişi ile 42 Evler arasında kalan kısımda yolun genişliği 17 metre’ye, 42 Evler mevki ile Köseköy Çuhane Caddesi’ne kadar olan kısımdaki yolun genişliği ise 20 metreye çıkarıldı. İzmit şehir merkezinden geçen D-100 Karayolu’ndaki yükü hafifleten, İzmit’teki ulaşım ağını rahatlatan Salim Dervişoğlu Caddesi, vatandaşların büyük beğenisini topladı.

 

Başkan Büyükakın’a Teşekkür

Salim Dervişoğlu Caddesini çift şeritli modern bir görünüme kavuşturan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a vatandaşlardan teşekkür geldi. Kartepeliler Başkan Büyükakın’a teşekkürlerini yola astıkları pankart ile gösterdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, haber, büyükşehir, belediye, başkanı, tahir, büyükakın, teşekkür
Yorumlar
Haber Yazılımı