reklam
reklam
Haber
14 Aralık 2018 - Cuma 18:01
 
Kartepeli Miniklerin Diplomalarını Üzülmez Verdi
Kartepe Belediyesi’nin desteği ile Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü’nün 2018 yılı diploma töreni Hergeleci İbrahim Spor Salonu’nda düzenlenen törenle Kartepeli minikler diplomalarına kavuştu.
DİĞER Haberi
Kartepeli Miniklerin Diplomalarını Üzülmez Verdi

 

Düzenlenen diploma törenine Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe Gençlik ve Sporİlçe Müdürü Erol Arutan, Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü BaşkanıAv. Eda Açıkyol, siyasi parti temsilcileri, veliler ve öğrenciler katıldı. 

 

Diploma töreninde konuşan Kartepe Gençlik ve Sporİlçe Müdürü Erol Arutan “Kartepemizde geleceğimiz olan gençlerimizin daha sağlıklı ve bilinçli bir şekilde yetişmeleri amacıyla bizlere destek veren ve birçok örnek projeyi hayata geçiren Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez, Kartepe KaymakamımızTuncay Dursun, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürümüz MuzafferÇintimar, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı MuratAydın, Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, Kartepe HalkEğitim Merkezi Müdürü Halil İbrahim Alkan, Beka İnşaat SahibiSerkan Koca ve velilere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  

 

BİLİNÇLİ GENÇLİK

 

600’den fazla kişinin katıldığı diploma töreninde 105 sporcu diploma ve kuşak almanın heyecanını yaşadılar. Diploma töreninde konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Spor yapan gençlik bizler için çok kıymetlidir. Gençlerimizin spor yapmaları için belediye olarak gereken bütün yatırımlarımızı yapıyoruz. Geleceğimizin en temel taşları sağlıklı ve bilinçli gençlerdir. Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini Kartepemizde uyguluyoruz. Kartepe’de çocuk olmanın farkını gösterdiğimiz için mutlu ve gururluyum” açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartepeli, Miniklerin, Diplomalarını, Üzülmez, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı